טיפול באקנה בגיל מבוגר – אפשר להיפטר מפצעים בפנים בגב בישבן כולל כתמים וצלקות

טיפול באקנה בגיל מבוגר

טיפול באקנה מבוגרים הוא טיפול שמטרתו למגר את התופעה ממנה סובלים רבים, הנקראת בשפה מקצועית "אקנה בגיל מבוגר". פצעי אקנה נחשבים לסמל הזיהוי של מתבגרים, שבשל שינויים הורמונליים, מתמלאים בפניהם בפצעים, אך אקנה בגיל מבוגר הוא תופעה ה"תוקפת" מבוגרים, שכבר עברו מזמן את גיל ההתבגרות, והסובלים בכל זאת ממפגע אסתטי של פצעונים מוגלתיים בפנים. אקנה בגיל מבוגר הוא בהחלט לא סיפור נעים, ולכן רבים פונים לקבלת טיפול באקנה. כל מה שיש לדעת על טיפול באקנה מבוגרים ועל התופעה של אקנה בגיל מבוגר לפניכם.

העור שלנו הוא האיבר הכי גדול של הגוף והוא המראה החיצונית שלנו. העור פולט החוצה שאריות שונות שלנו כמו למשל הזיעה ובמצבים שונים הוא יוציא גם פצעים. הפצעים שעל העור יכולים להיות באזורים שונים כמו בפנים (ממש במראה של אקנה בגיל ההתבגרות), על הגב או על הישבן. הפצעים עצמם הם לא רק פצעים על העור אלא לרוב מתלווה אליהם תחושה של אי נעימות. במידה והפצעים הם על הפנים, כל אחד יכול לראות אותם ואם הם על העור באזור האחורי שלנו כמו בגב בישבן, יכולה להיות תחושה של אי נעימות פיזית ואליה תתווסף תחושה של חוסר ביטחון במיוחד בקשרים אינטימיים או בעת חשיפה כמו למשל בחוף הים בו מורידים רוב הגברים את החולצה. פצעים בגיל מבוגר הם לא נעימים במיוחד לאור העובדה שגיל ההתבגרות כבר נמצא מאחור והמשבר הראשוני מולם כבר עבר ועתה הוא חוזר שנית.

גורמים לפצעים בפנים בגב בישבן בגיל מבוגר

פצעים בגיל מאוחר יכולים להופיע מסיבות שונות. קודם כל יש לציין כי ישנם מבוגרים אשר אצלם לא מדובר על הופעה פתאומית שלהם אלא על מצב בו הפצעים מעולם לא נעלמו. הפצעים יכולים להופיע על הפנים או על הגוף מסיבות הורמונליות (ישנן נשים שיעידו כי התופעה משתנה אצלן בהתאם למחזור החודשי), מסיבות סביבתיות כמו לחץ או זיהום וכתוצאה מהתזונה שלנו.

אקנה גב הסרת פצעים בגב - הלגה רקנטי

אבחון מקור הפצעים בפנים ובגוף בגיל מבוגר

על מנת לעבור טיפול פצעים בגיל מאוחר חשוב קודם כל לעשות אבחון. האבחון כולל הסתכלות על מצב העור ותשאול של המבוגר. התשאול יכול להצביע על מערך הורמונלי כולל שאולי דורש בדיקה יסודית והוא יכול להצביע על תזונה ששיפור קטן שלה יכול לעזור במצב. בכל מקרה, ניתן לבצע טיפולים שונים להעלמת הפצעים כמו טיפולים במכשור, החדרת תכשירים לעור (טיפול עדין ולא פולשני) שינויי בתזונה ואפילו נטילת תוספי מזון לאיזון פנימי של הגוף על מנת שהגוף יפסיק לייצר פצעים חדשים בעתיד. כל אחד ואחת יעברו הליך טיפולי שונה מעט וזאת בשל מקור הבעיה והצרכים המשתנים.

התוצאות להן ניתן לצפות לאקנה בגיל מבוגר

ניתן לצפות להעלמת פצעים בגיל מבוגר כאשר כמובן יכול להיות שיהיו המלצות לבחון את המצב הכולל של הגוף. ישנם אנשים אשר לא היו מודעים לרגישות למזון זה או אחר ורגישות זו יצרה אצלם את הפצעים בה יש לטפל. במקרים של רגישויות תזונתיות או מערך הורמונלי שאינו מאוזן, יש לטפל גם בפצעים במכון הקוסמטי וגם לטפל בגורמים לפצעים עצמם. במכון בו נמצאות מטפלות מנוסות ובעלות הכשרה מתאימה תוכלו לקבל המלצות לבדיקות שונות במידה וייראה שיש צורך בכך.

Helga קוסמטיקאית בראשון לציון

מכון לטיפולים קוסמטיים – הלגה רקנטי

בחירת מכון קוסמטי מתאים לטיפולים באקנה

כדי לדעת מהו המקום המתאים ביותר לבצע טיפולים בפצעים מומלץ לברר אודות:

  • ניסיון המטפלים – שאלו מהו הניסיון, מהי ההכשרה של המטפל או המטפלת ובקשו לראות הוכחות לכך (כמו למשל תעודה מתאימה).
  • המלצות – בקשו לראות תמונות של טיפולים שנעשו במקום וכמובן שתמיד ניתן לקבל רשימת ממליצים שכבר עברו טיפולים דומים.
  • יחס אישי – הגוף שלכם הוא המקום הכי פרטי שיש ולכן חשוב שתרגישו בנוח עם מי שמטפל בו.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים