טיפול צלוליט
כל מה שאת צריכה לדעת

טיפול צלוליט
כל מה שאת צריכה לדעת

טיפול צלוליט - כל מה שאת צריכה לדעת על הבעיה ממנה סובלות למעלה מ75% מהנשים בישראל!

טיפול צלוליט
כל מה שאת צריכה
לדעת על הבעיה
ממנה סובלות למעלה
מ75% מהנשים בישראל!

טיפולים מומלצים להיפטר מצלוליט

צלוליט, מה זה?

חשוב לפתוח בהסבר קצר שייתן תשובה לאחת הטעויות השכיחות ביותר, מה ההבדל בין צלוליט ובין צלוליטיס? אם ננסה להסביר בקצרה ניתן לומר כי צלוליטיס היא דלקת הנוצרת ברקמת החיבור המצויה תחת העור, בזמן שצלוליט הינה הצטברות של מאגרי שומן מתחת לפני העור. הצלוליט מוביל להופעה של גבשושיות שנוצרות בשל שינויים במבנה תאי השומן או רקמת החיבור תחת העור, הבליטות שנוצרות מתחת לעור מקנות לו מראה הדומה לקליפת תפוז. הופעת הצלוליט שכיחה באזור הרגליים, הישבן, המותניים, הבטן והירכיים והיא מופיעה בקרב למעלה מ75% מהנשים.

מהן הסיבות שמובילות להיווצרות צלוליט?

הצלוליט מופיע בשל זרימה לקויה של הדם האזור, בשל כך רקמות העור נחלשות, סיבי הקולגן נשברים ונוזלים המכילים רעלים נלכדים תחת העור ומובילים להיווצרות תאי שומן. מחקרים רבים שנערכו לאורך השנים מצביעים על גנטיקה כמקור העיקרי להופעת הצלוליט, אך ישנו סיבות אפשריות נוספות ובהן תזונה לקויה, דיאטה קיצונית, חילוף חומרים לא תקין, חוסר בנוזלים, נטילת תרופות ובמיוחד גלולות למניעת הריון, שינויים הורמונליים ועוד.

 

טיפול ביתי בצלוליט, האם זה אפשרי?

מסתבר שישנם דברים שאת יכולה לעשות בעצמך בבית בכדי להתמודד עם בעיית הצלוליט ואף להסוות אותה במידה כזו או אחרת, חשוב שתדעי שאם את בוחרת לנסות ולהיפטר מצלוליט בדרך טבעית עליך להתמיד כדי להשיג שינוי:

  • פעילות גופנית – אינה יכולה אומנם לפתור את בעיית הצלוליט המקומית, אך היא מסייעת להפחתת שומן הגוף ולשיפור זרימת הדם.
  • שימוש בתכשירים או משחות – אותן את צריכה למרוח על העור בצורה קבועה, לעיתים פעמיים בכל יום והן מסייעות בהסוואת הבעיה.
  • שינוי תזונתי – מומלץ להפחית אכילה של מזון מעובד, פחמימות, אלכוהול וקפאין ולשלב בתזונה ירקות ופירות, שתייה מים, מזונות עשירים בסיבים וחומצות אמינו.
  • עיסויים – מומלץ לעסות את המקומות בהם ישנו ריכוז של צלוליט כך שבמידה ותבצעי זו בצורה מתמשכת תסייעי לפירוק הצטברות השומן.

איך אפשר להיפטר מצלוליט?

ישנם מספר טיפולים אסתטיים מומלצים שיכולים לסייע לך להעלים את הצלוליט בתוך תקופת זמן קצרה ובהם:

  • גלי רדיו – מסייעים בחימום הרקמות העמוקות הנמצאות תחת העור, כך אנו מחדשים את סידור סיבי הקולגן ומסייעים למתיחת העור.
  • אולטרסאונד – טכנולוגיה המסייעת לנו להצעיר את העור באמצעות טיפול בטקסטורה שלו, לנקז פסולת שהצטברה ולחזק את השרירים.
  • ניקוז לימפטי – שיטה ייחודית במהלכה מתבצע ניקוז של שומנים דרך בלוטות הלימפה.
  • מזותרפיה – במסגרת הטיפול מוזרקים אל אזור הצלוליט חומרים מיוחדים המסייעים בפירוק תאי השומן.
  • טיפול Three Deep – באמצעותו אנו נחמם את שכבות העור ועל ידי כך נעודד אותו להתכווץ ולתקן את עצמו. החום מסייע לנו להמריץ את מחזור הדם ולסלק רעלים שהצטברו.
  • מיקרוקומפיוטר – טכנולוגיה הנעזרת באלקטרודות אשר מגרות את העצבים, כלי הדם ורקמות השרירים ובאמצעות כך מאיצות את חילוף החומרים ומסייעות למיצוק העור.

איך נפטרים מצלוליט ברגליים?

אחד המקומות המרכזיים בהן מצטברים תאי השומן ומופיע הצלוליט אצל נשים הוא ברגליים, זאת בעיקר בשל מחסור באסטרוגן מה שמוביל באופן טבעי לייצור תאי שומן ולהפחתה במסת השריר. הטיפול בצלוליט ברגליים או בירכיים זהה לטיפולים עליהם כתבנו וכך למעשה תוכלי להיפטר מצלוליט במקומות בהם הוא בולט יותר בעיקר בתקופת הקיץ, בה אנו נוהגות ללכת עם בגדים קצרים.

העלמת צלוליט בתוך 90 ימים, האם זה אפשרי?

במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, בראשון לציון, פיתחו במשך למעלה משלושה עשורים שיטה ייחודית לטיפול והעלמת צלוליט אשר משיגה תוצאות בתוך 90 ימים. באמצעות גישה הוליסטית אשר כוללת שימוש בשיטות שונות, כאשר כל אחת מעצימה את האחרת וביחד יוצרות אפקט מועצם מצליח המרכז להוביל מאות סיפורי הצלחה לאורך השנים וניתן לראות זאת בעלייה בביקושים לטיפולי צלוליט בשעה שנשים רבות מגיעות מרחבי הארץ לראשון לציון כדי להתנסות בשיטה הייחודית לאחר שניסו טיפולים שונים ללא הצלחה בעבר.

מאמרים קשורים : להיפטר מסנטר כפול ללא ניתוח

להיפתר מהצלוליט ! הלגה רקנטי

השיטות לטיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט  הצלוליט הוא הצטברות של תאי שומן ברקמות אשר מתחת לעור, דבר המשנה את מראה העור. במקום עור חלק מתקבל מראה עור מלא גבשושיות.

קרא עוד »
שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן