טיפולים מומלצים
להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

טיפולים מומלצים
להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

ככה תבצעי הרמת עפעפיים ללא ניתוח, מסתבר שזה יותר פשוט ממה שחשבת!

ככה תבצעי הרמת
עפעפיים ללא ניתוח,
מסתבר שזה יותר
פשוט ממה שחשבת!

טיפולים מומלצים להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

הרמת עפעפיים ללא ניתוח לפני ואחרי

הרמת עפעפיים ללא ניתוח לפני ואחרי

הרמת עפעפיים

ההתבגרות מביאה לחיים שלנו לא מעט תופעות לוואי, חלקן עתידות להשפיע על מראה הפנים שלך. מספרים שהעיניים הן המראה לנשמה, אך מה את יכולה להיעשות כאשר עודפי שומן מצטברים על העפעפיים וגם מתחת להם, כאשר תופעות ההזדקנות מובילות להיחלשות שרירי העפעפיים בו בזמן שהעור מאבד את הגמישות שלו. תופעות אלה ואחרות מובילות למה שקרוי בשפה המקצועית עפעפיים נפולות ומעבר לעובדה שמדובר אולי בתופעה אסטטית לא רצויה יש להם גם השפעות ניכרות על אורח החיים שלך ואף להסתיר את שדה הראייה.

האם מומלץ לבצע ניתוח להרמת עפעפיים?

ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחת האפשרויות שלך בכדי להתמודד עם תופעות הזדקנות העור ולהעלים את מראה נפילת העפעפיים. מדובר בהליך כירורגי אשר מבוצע על ידי מנתח שיבחן את ההיסטוריה הרפואית שלך, יבצע צילומים מזוויות שונות בכדי שיוכל להמליץ לך על ההליך הניתוחי וכמובן הליך זה מבוצע בהרדמה על כל המשתמע מכך. העובדה היא שנשים רבות וגם גברים, בוחרים שלא לגשת לביצוע של ניתוח כזה בשל תופעות הלוואי, תקופת ההחלמה ולכן טיפולים פולשניים אלה מבוצעים בדרך כלל רק כתוצאה מחוסר ברירה כמו במקרה של חסימה ממשית בשדה הראייה. אז מה מומלץ לעשות למעשה ואיזה טיפולים ניתן לבצע ללא ניתוח?

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

מסתבר שכ 10% מכלל האוכלוסיה מעל גיל 50 סובלים מתופעה של צניחת עפעפיים וכמתבקש עולם האסתטיקה נדרש לפתח חלופות לניתוח הרמת עפעפיים. ניתוחי הרמת עפעפיים אינם נחשבים למסובכים אך הם דורשים כמובן הכנות ממושכות, הליך כירורגי הכולל הרדמה מקומית, חיתוך מדוייק ותפירה של העור והשרירים. כמובן שתדרשי להליך התאוששות ממושך וחשוב לציין שייתכן והבעיה לא תיפתר באופן מלא מאחר והניתוח מטפל באופן ממוקד באזור העפעפיים אך אינו מעניק תשומת לב לעור הפנים מסביב לאזור זה. לכן מומלץ כיום לבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח כדרך להתמודד עם הבעיה שעלולה להציק לך.

איזה טיפולים מומלצים להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

כפי שכבר ציינו ישנן מספר שיטות וטכנולוגיות בהן ניתן לעשות שימוש להרמת עפעפיים וזאת מבלי שתדרשי להיכנס לחדר הניתוח ולעבור תקופת התאוששות שכוללת הופעה של תופעות לוואי, בין הטיפולים המומלצים כיום ניתן למצוא:

  • אולטרסאונד – טכנולוגיה ממוקדת במסגרתה המטפל שולח פולסים שחודרים לעומק העור, טיפולים במסגרת הטכנולוגיה הזו מובילים לתוצאה של העלמת שקיות מתחת לעיניים, שיפור במראה עור העפעפיים והרמת הגבות. טיפול זה מוכח ביעיל גם להרמה ומיצוק קו הלסת ועור הפנים.
  • פלזמה – טיפול יעיל להרמת עפעפיים ללא ניתוח המבוסס על טכנולוגיית פלזמה במסגרתה אנרגיה אלקטרומגנטית מסייעות למשיכת והעפעף כלפי מעלה.
  • גלי רדיו – טכנולוגיה אשר עושה שימוש בגלי רדיו ובאמצעותה אנו למעשה יכולים להוביל להרמת עפעפיים ללא ניתוח.
  • טיקסל – מכשיר הפועל באמצעות חימום העור באזור העפעפיים והעיניים, במסגרתו ניתן למתוח את מרקם העור בעיקר בעפעפיים התחתונות ובכך לסייע גם בהעלמת שקעים מתחת לעיניים או לשקיות מתחת לעיניים.

ההמלצה הטובה ביותר שנוכל להעניק לך היא כמובן לבצע שילוב של מספר טכנולוגיות, כך תוכלי למעשה להעצים את התוצאה הטיפולית ולשמר אותה לאורך זמן ללא צורך בניתוח להרמת עפעפיים.

ומה עם שקיות מתחת לעיניים?

נשים רבות שבוחרות לבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח מבקשות להשלים את הפעולה ולהוסיף טיפול שיוכל לסייע להן להעלים שקעים מתחת לעיניים או לבצע העלמת שקיות מתחת לעיניים. מדוע למעשה נוצרות אותן שקיות מתחת לעיניים? יכולים להוביל לכך מספר גורמים ובהם: נטייה גנטית משפחתית להיווצרות שקיות מתחת לעיניים, עודף עור בעפעפיים, אלרגיות שונות בעיקר בתקופות מעבר אשר יכולות להביא למצב של נפיחות בעיניים וגם עייפות מתמשכת. כל אלה עלולים ביחד או לחוד להעניק מראה של שקיות או שקעים מתחת לעיניים.

איך להעלים שקיות מתחת לעיניים?

גם כאן ניתן למצוא כיום מספר טיפולים שיכולים לסייע לך להעלים את השקיות מתחת לעיניים ובהם: הזרקת חומרי מילוי מתחת לאזור שבו מופיעות אותן שקיות, טיפול בגלי רדיו שמסייע לנו למתיחה והידוק של אותן שקיות, טכנולוגיית אולטרסאונד שמובילה למיצוק העור ולכיווץ הנפיחויות וכן טיפולי פלזמה שיכולים לסייע בטיפול בעפעפיים ובכך לשפר את השקיות מתחת לעיניים.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח באיזה טיפול עלי לבחור?

אנחנו מאמינים שאין טיפול אחד שעליו ניתן להמליץ כזה שיפתור את הבעיה, כל טיפול צריך להיות מותאם אישית אליך ולכן ראשית אנו ממליצים לעבור אבחון אצל אנשי מקצוע מוסמכים שיכולים לספק לך המלצה מקצועית ואמינה. מעבר לכך כמו שמאמינים במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, מומלץ תמיד לבצע שילוב בין טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות שונות כדי להשיג את התוצאה הרצויה ולשמר אותה לאורך זמן, זאת במקביל לגישה הוליסטית שתסייע לך לאמץ תזונה נכונה וכן לבצע שגרת טיפוח יומית שמטרתה לשמר את התוצאה הטיפולית וגם למנוע את הופעתה בטווח הקצר.

מאמרים קשורים : הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא צורך בניתוח

הרמת עפעפיים ללא צורך בניתוח מה כדאי לדעת? בממוצע כ- 10 אחוזים מהמבוגרים סובלים מתופעה הנקראת צניחת עפעפיים. בשפה המקצועית התופעה הזו נקראית פטוזיס. צניחה

קרא עוד »
נפילת עפעפיים

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

עפעף נפול? לא צריך לעבור ניתוח בשביל זה עפעפיים נפולות נגרמות מרפיון השריר שאחראי להרמת העפעף ועודף רקמת עור שמתחיל עוד לפני גיל 30. הרפיון

קרא עוד »
שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן