הרמת עפעפיים ללא ניתוח – טיפול פלזמה

טיפול בפלזמה - הרמת עפעפיים ללא ניתוח

חידוש העפעף באופן לא פולשני תודות למכשיר הפלזמה המהפכני. רמת עפעפיים ללא ניתוח

מכשיר טיפול בפלזמה להרמת עפעפיים המהפכני של היצרנית האיטלקית Brera Medical Technologies הוא מכשיר הפלזמה המוביל בשוק המכסה למעלה מ 45 מדינות כולל כמו רוסיה וברזיל בהן ההרשמה מחמירה מבחינת איכות והסמכה.

מכשיר טיפול בפלזמה להרמת עפעפיים הינו קומפקטי, קל לטיפול עם ממשק ידידותי למשתמש. פותח לטיפול באזורים עדינים בבטחה כמו העפעף העליון והתחתון, כאשר הטיפול באמצעות מכשירי לייזר וגלי רדיו לסוגיהם מוכחים כמשמעותית פחות יעילים. הטיפול במכשיר הפלזמה מצמצם את עודפי העור באזור העפעף   ללא תופעות לוואי על העור. זהו הכלי היחיד לביצוע טיפולים כאלה עם תוצאות מהירות ומתמשכות.

טיפול במכשיר הפלזמה 

מכשיר טיפול בפלזמה הינו רפואי מסוג IIb לניתוח מיקרו פולשני מינימלי. זהו כלי מושלם לשימוש בפרוטוקולים אסתטיים ודרמטולוגיים רבים כמו: התחדשות עפעפיים, קמטים, עור עודף, צלקות ועוד נגעים שפירים אחרים.

מכשיר הפלזמה להרמת עפעפיים ללא ניתוח מוגן בפטנט על ידי BRERA MEDICAL, מאפשר טיפול קצר תוך יתרון של זמן פחת פחות מניתוח, כמו כן פחות אגרסיבי מאשר מכשירים אחרים המבוססים על טכנולוגית הפלזמה. שברירית הפלזמה מגבילה את עומק אידוי העור ומאפשרת לו זמן הרפיה תרמי. מכשיר הפלזמה מספק 30 שילובים אפשריים של תפוקת פלזמה על העור, עוצמות נמוכות וגבוהות הניתנות לשליטה בהתאם לאזור והבעיה בה רוצים לטפל, הודות למגוון המודולציות הרחב הזה, הרופא יכול להתאים את ההגדרות למספר פרוטוקולים ספציפיים בכדי להשיג את הדיוק הטוב ביותר ואת רמת הבטיחות הגבוהה ביותר עבור המטופל.

רמת עפעפיים ללא ניתוח

בנוסף לטכנולוגיה הנהדרת, מכשיר טיפול בפלזמה להרמת עפעפיים יש מלאכת יד קלה וארגונומית לביצוע טיפולים מדויקים.

טיפול הפלזמה במכון של הלגה רקנטי מבוצע ע”י רופא בלבד, באופן הנאמן לפרוטוקול היצרן, בדגש על דיוק ותוצאות איכותיות המשפרות את איכות חייהם של המטופלות.

פני אלינו עוד היום לקביעת אבחון ללא עלות. 036103078

דרגו אותנו

מבצעים חמים

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?