טיפול הבהרת נמשים, טיפולי היפר פיגמנטציה ומה שביניהם: על חשיבות התאמת טיפולי פנים אל סוגי עור שונים

לאחד מתאים טיפול הבהרת נמשים, לאחרת טיפול בבעיות היפר פגמנטציה. כלומר, אנחנו שונים זה מזה וכפועל יוצא, הצרכים שלנו שונים. גברים שונים מנשים, מבוגרים שונים מצעירים, מי שיש לו כתמים על הפנים שונה ממי שיש לו קמטים על הפנים, מי שיש לו עור שמן שונה ממי שיש לו עור יבש וכן הלאה. כיצד תדעו האם הבהרת נמשים היא הפתרון המושלם עבורכם או שמא טיפולי היפר פגמנטציה ייתנו לכם מענה טוב יותר? קראו את המאמר שלהלן וקבלו תשובות.

מהסיבה שצוייה לעיל, אין שום סיבה שבעולם שכולנו נעבור את אותם טיפולי פנים קונבנציונאליים, והחשיבות של התאמת טיפולי פנים אל סוג העור היא עצומה. לא זו בלבד שהיא עלולה למנוע נזקים, אלא שהתוצאות של טיפול פנים המותאם לעור הפנים הן טובות הרבה יותר כל עוד התבססו טיפולי פנים על התאמה שכזו.

טיפולי פנים – לכל אחד טיפול משלו

טיפולי פנים נתפסים אצל רובנו בתור פינוק, חוויה של זמן אינטימי ואישי, הנאה וכיף. אך למעשה טיפולי פנים מקצועיים הם טיפול במלוא מובן המילה, וביכולתם לשקם את העור, לשפר את המראה החיצוני, למנוע הופעה של מחלות, בעיות ודלקות ולהבריא את עור הפנים. על כן, החשיבות של התאמת טיפולי פנים אל סוג העור, היא רבה כל כך.

על מנת להבין את ההבדלים בין סוגי עור שונים, מספיק לחשוב על ההבדל בין גברים ונשים. לגברים יש הרבה שיער על הפנים, כלומר יש להם נקבוביות רבות יותר, עבות יותר, וכן גם זקיקי שיער רבים יותר על הפנים. הדבר משפיע בצורה מהותית על טיפולי פנים שמתאימים לגברים. דוגמא נוספת, היא עבור עור שיש לו פצעי אקנה. מי שסובל מפצעים אקנטיים על הפנים, לעיתים קרובות סובל מחוסר איזון הורמונאלי ומייצור מוגבר של חלב ושומן. לעומת זאת, יש מי שהעור שלו הוא בריא לחלוטין, ועבורו יש להתאים טיפולי פנים משמרים, החדרה של לחות וכן הלאה, ולא טיפולי פנים מרפאים או משקמים.

ספר לי על עור הפנים שלך ואספר לך על טיפולי פנים שמתאימים לך

מכון הלגה הוא מרכז קוסמטי רפואי עתיר ניסיון וידע. במכון תוכלו לקבל טיפולי פנים המתאימים בצורה מושלמת לעור הפנים שלכם על כלל מאפייניו וצרכיו. בתחילתם של טיפולי פנים במכון מתבצעת פגישת יעוץ  ואבחון (ׁללא עלות )מקיף ומדוקדק של העור שלכם, כולל הבנה של אורח חייכם ובדיקה של כמות החשיפה לשמש, התזונה שלכם וכן הלאה. רק לאחר הבנה מלאה של הפרופיל השלם של המטופל, מתבצע טיפול פנים בפועל.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של טיפולי פנים החל מטיפולים של ניקוי העור בעזרת תכשירים שונים או מכשור מתקדם, עבור בשיטות החלקת קמטים או מילוי קמטים, הסרה של כתמי שמש, כתמי הריון, כתמי גיל ופיגמנטציה, טיפולים נגד כתמי אקנה או צלקות אקנה, טיפולים בחמצן ובחומצות שונות, ועד אל טיפולי פנים של פינוק והחדרת לחות, הסרת שכבות מתות של תאי עור וניקוי של שומנים, וכן הלאה. אנחנו מאמינים כי טיפולי פנים איכותיים ובעלי תוצאות מרשימות, מוכרחים להתחיל באבחון נכון ובהבנה של הצרכים הספציפיים של כל מטופל.

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ ואבחון העור ( ללא עלות וללא התחייבות) 1800-288-266

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן