חדשנות ופריצת דרך בתחום האנטי אייג'ינג

beautiful face young pretty woman with healthy skin pink flowers body isolated white

באיזה מסיכה את הולכת לבחור? הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים משיקה טיפולי פנים חדשים שפשוט מקדימים את השוק

חדשנות ופריצת דרך בתחום האנטי אייג'ינג

בשנים האחרונות ענף הקוסמטיקה והטיפולים האסתטיים מנסה למצוא פתרונות שיסייעו לנו להתמודד בצורה טובה יותר עם תופעות הנגרמות כתוצאה מהזדקנות העור או בעיות עור אחרות כדוגמת פיגמנטציה. אנו עדים לטיפולים ותכשירים חדשים שכובשים את הפרסומות והכותרות וכמו תמיד אנחנו הולכות ומנסות אותם בתקווה שהן אלה שיביאו את הבשורה. חדשנות טיפולית היא אחד הנושאים שתמיד מושכים את הכותרות ואת תשומת הלב בשעה שכולם מדברים עליה, השאלה המתבקשת היא כמה באמת מצליחים ליישם אותה ביומיום? כעת, רגע לפני חג הפורים מציגה הלגה רקנטי, המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים, פיתוח חדש שמשלב בין מחקר מתמשך ובין מסורת טיפולית עתיקה ונראה שהיא ללא ספק הולכת לספק בשורה חדשה. במשך למעלה משלושים שנים מוביל המרכז לטיפולים אסתטיים בהובלתה של הלגה רקנטי פריצות דרך אשר מקדימות את עולם האסתטיקה בפתרונות, טיפולים ומוצרים המשלבים חדשנות לצד ידע ומחקר מעמיק, ולמה את צריכה לדעת את זה? כי הטיפולים והמוצרים שיוצאים מהלגה רקנטי טיפולים אסתטיים מספקים תוצאות מוכחות לאורך זמן.

אנטי אייג'ינג? את חייבת לנסות את אחד מהטיפולים הבאים

רגע לפני שהם הולכים לכבוש את ישראל וכל אחת מאיתנו הולכת לדבר עליהם זה הזמן שלכם להכיר את חמשת טיפולי הפנים החדשניים מבית הלגה רקנטי, תאמיני לנו שאת הולכת להתאהב בהם:

תכירי את Mexican Purple Healing המותאם לסוג עור מעורב – ההשראה לטיפול מגיעה מעולם הרפואה המקסיקני המסורתי, אשר נעזר בצמחים במסגרת הליך ריפוי במשך מאות שנים. אחד מהצמחים שתפס מקום מרכזי במסורת העתיקה הוא צמח הקקטוס המקסיקני אשר מכיל חומרים שמעניקים לחות והגנה. למה סגול? סגול נחשב כצבע רוחני שמסמל תהליכי התפתחות ושינויים שאותם מעוניין האדם לעבור, יש כאלה הרואים בו כסמל לאלה המעוניינים להקדים את זמנם ובדיוק בשל כך בחרה בו הלגה רקנטי העומדת בראש המרכז לטיפולים אסתטיים כשפיתחה את הטיפול החדש. טיפול סגול מקסיקני מתאים במיוחד לנשים מעל גיל 30 הסובלות מבעיות באחידות העור, בעיקר באזור המצח, האף והסנטר וסובלות מעור אדמומי ומגורה בעיקר בעת החשיפה לשמש. התוצאה הטיפולית המושגת כוללת מיצוק במרקם העור, שיפור לחות העור, הרגעה ומניעת גירויים באמצעות שילוב בין מסיכה חדישה ומכשור טכנולוגי מסוגים שונים.

תכירי את Anti-Ageing Bronze שהולך להוות את חוד החנית בתחום טיפולי ה Anti-Ageing בישראל – אחת ההנחות המוטעות בקרב נשים היא שתופעות הזדקנות העור הן חלק בלתי נמנע שעתיד להופיע בגילאים מבוגרים יותר במהלך החיים ולכן אין טעם להשקיע בטיפול ושמירה על העור מגיל צעיר. צבע הברונזה מייצג עוצמה ותמיכה לצד איכות ומצוינות ולכן נבחר בידי הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים לטיפול החדשני שמתבסס על פריצת הדרך המחקרית האחרונה בתחום האנטי אייג'ינג. הטיפול החדש משלב פעילות של פפטידים בצרוף חומרים נוספים המובילים להפחתה בחספוס העור, בשיפור מראה קמטי ההבעה, בהפחתת קמטים עדינים וצניחת עור וכן בהגברת מיצוק העור והענקת נפח ללחיים. אין ספק שטיפול זה מספק תשובה מתקדמת וחדשנית לתופעות הזדקנות העור.

תכירי את Clay Revival המבוסס על חדשנות שפותחה בעולם הביולוגיה במסגרת עבודה עם תאי גזע. במהלך ההיסטוריה שימש החימר למטרות קוסמטיות בשל העובדה שהוא כולל מינרלים המועילים לכל סוגי העור, כעת משיקה הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפול חדשני בתחום האנטי אייג'יג אשר מבוסס על תאי גזע צמחיים שמסייעים ליצירת התחדשות ותיקון ברקמת העור ולמעשה מחזירים לתאי העור את החיוניות, מה שיוביל להפחתה משמעותית בעומק הקמטים.

תכירי את Black Probiotic Lifting כי את פשוט הולכת להתאהב בתוצאות שלו. פרוביוטיקה שחורה משלבת חומרים אשר בשילוב עם סיבים תזונתיים ואצות מייצרים תמיכה והגנה על העור. הטיפול החדשני מבית הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים נועד לספק פריצת דרך נוספת בעולם האנטי אייג'ינג והוא מוכח כמסייע לחידוש העור, למיצוק ומוביל להפחתה משמעותית בקמטים בתוך 60 יום.

תכירי את Silver Pigmentation Secret המיועד לסייע לאחידות גוון העור. הצבע הכסוף מסמל לאורך ההיסטוריה יוקרה ועושר לצד אנרגיה נשית, סבלנות, איזון והתמדה ולכן הוא נבחר להוביל את הפתרון החדש מבית הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים בהתמודדות עם תהליכי הזדקנות העור, בשעה שאחידות גוון העור מסמלת את מצבו ובריאותו. הטיפול החדשני מבוסס על שילוב צמחים שמסייעים בהפחתת הרדיקלים החופשיים ומעודדים יצירת אנטי אוקסידנטים כך שהם תורמים לאחידות גוון העור, מסייעים להפחתה במלנין ובאדמומיות.

טיפול שינוי ושימור שיעניקו בוסט לאנטי אייג'ינג

במסגרת השיטה הייחודית שפותחה במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי ואשר מובילה לאלפי לקוחות מרוצים במשך למעלה משלושים שנה, נעשה שילוב בין מספר מרכיבים ובהם שלב הטיפול המתבצע במסגרת טיפולים המבוצעים במכון, שינוי הרגלי חיים ושמירה על תזונה נכונה וכמובן שימור התוצאות באמצעות שגרת טיפוח יומית. כדי לסייע לך לשפר את התוצאה הטיפולית פותחו חמש מסיכות לשימוש ביתי, אשר שמירה על שגרת טיפוח יומיומית ומתמשכת תשמר את התוצאות הטיפוליות ותסייע לך לפתור בעיות הנגרמות בשל תופעות הזדקנות העור.

פתרון אנטי אייג'נג מוכח? מסתבר שאפשר לנצח את תופעות הזדקנות העור

הטיפולים החדשים, בשילוב מסיכות וטכנולוגיות מתקדמות המיושמות באמצעות מכשירים שונים ומגוונים מוכחים כמסייעים במערכה כנגד תופעות הזדקנות העור ומעניקים בוסט רציני לתחום האנטי אייג'ינג. חשוב לציין כי כל טיפול צריך להיעשות לאחר ייעוץ מקצועי והתאמה אישית לסוג העור ולצרכים שלך ולכן במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי את יכולה ליהנות מפגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות וללא התחייבות כדי שתוכלי לקבל את הידע ולהבין כיצד תוכלי לשמור על עור צעיר ומוצק לאורך זמן.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

כל מה שרציתם לדעת על טיפולים במסכת החמצן

מילוי קמטים

למה נוצרים הקמטים ואיך אומרים להם שלום ולא להתראות ! קמטים בפנים נוצרים עקב הידלדלות תאי העור שאחראים על הגמישות והחוזק של העור. ניתן בניתוח

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן