השילוב המנצח שבין זריקות וטיפולים הוא שמוביל לתוצאות מוכחות לאורך זמן.

באסתטיקה, כמו בחיים, אין פתרונות קסם שיכולים לסייע לך להיפטר מבעיות העור ולכן יש צורך בשילוב מנצח על מנת להשיג תוצאות אמיתיות לאורך זמן. הזרקות או טיפולים לבד אינם מספיקים ובדיוק את זה ננסה להסביר בשורות הבאות. 

עברת הזרקות ולא השגת את התוצאה?

בשנים האחרונות מוכרים לנו את פתרון הזריקות כפתרון קסם שאמור לפתור את הבעיות האסתטיות, אולם נשים רבות מגלות שגם לאחר ההזרקות שאמורות היו למלא את המקומות הנכונים הן לא ממש נפטרו מהבעיה. הדבר דומה גם עבור נשים רבות שמגיעות לטיפולים אסתטיים בטכנולוגיות המתקדמות והחדישות שמוצעות אולם טיפולים אלה לבד אינם מצליחים לפתור את הבעיה. במרכז לטיפולים אסתטיים של הלגה רקנטי, אשר מוביל את ענף האסתטיקה כבר למעלה מ30 שנה, מעידים שאת האפקט הנכון לעור הפנים ניתן להשיג רק באמצעות שילוב נכון ומדויק בין טיפולים והזרקות. 

מהם הגורמים שמובילים לנזקים בעור הפנים?

במהלך החיים עובר עור הפנים שלנו תהליכים שונים, אשר מובילים לאובדן הגמישות והחיוניות שלו וכתוצאה ישירה מכך להזדקנותו. חשוב להבין כי התופעות הללו אינן נגרמות בשל סיבה אחת, אלא מדובר במגוון נרחב של סיבות שחברו יחד ובהן: גיל ותורשה שמשפיעים באופן ישיר על האלסטיות וחוזקו של העור בשל אובדן של קולגן ואלסטין, נזקים הנגרמים מחשיפה למזג אוויר ושמש, עישון, תזונה לקויה ועוד. מכלול סיבות אלו עלול להוביל להופעה של כתמים ופיגמנטציה על עור הפנים מבחינה חיצונית, אך גם לתופעות של אובדן גמישות, היחלשות הקולגן, נפילת עור ועוד. 

כיצד ניתן להתמודד בצורה טובה עם תופעת הזדקנות העור?

קיבלת את ההחלטה לפעול כדי להצעיר את עור הפנים? "כעת עליך לקחת בחשבון את כל הגורמים שמובילים להזדקנות העור, ולבחור בפתרון מלא בשילוב של מספר שיטות שכן טיפול חלקי יספק מענה חלקי ובהכרח גם תוצאות חלקיות" מסבירה הלגה רקנטי, העומדת בראש המרכז לטיפולים אסתטיים הגדול בישראל, "ברגע שאת בוחרת בהזרקות בלבד, את למעשה יכולה אולי להשיג תוצאה חלקית של הענקת נפח במקום מסוים, אבל מקומות אחרים בפנים ימשיכו להוות בעיה ולכן התוצאה לא תהיה שלמה. מצד שני בחירה בטיפולים שמטרתם למצק את העור יעניקו לו טקסטורה חלקה יותר, אך לשם השגת תוצאה מלאה תצטרכי להזריק במספר מקומות" רק באמצעות שילוב בין הזרקות וטיפולים חדשניים תוכלי להשיג תוצאה ואף להימנע מצורך בהתערבות כירורגית במסגרת ניתוח. 

הפתרון מצוי בשיטה משולבת שמצליחה להשיג תוצאות כבר למעלה משלושים שנה

רק באמצעות שילוב בין טכנולוגיות טיפוליות מתקדמות ובין הזרקות ניתן להשיג את הפתרון המיטבי להצערת עור הפנים, את זה מוכיחים מחקרים רבים שהצטברו עם השנים בתחום הרפואה האסתטית. כדי להשיג תוצאות מוכחות לאורך זמן מומלץ לבחור בשיטת הלגה רקנטי, אשר הובילה לאלפי לקוחות מרוצים במשך שלושת העשורים האחרונים, השיטה מסייעת לשמר את התוצאות באמצעות שילוב של תכשירים המותאמים לכל לקוחה באופן אישי בצירוף של אורח חיים בריא ותפריט תזונה המשלב נוגדי חמצון אשר מסייעים לעור הפנים. 

"את צריכה לחשוב על הפתרון האסתטי באותה הדרך שבה את מתלבשת" מסבירה הלגה רקנטי " הרי את לא רק לובשת שמלה, אלא משלבת גם נעליים, תיק ותכשיטים תואמים שמטרתם לייצר הופעה שלמה. כך גם הפנים שלך זקוקות לתוכנית הוליסטית שבאמצעותה מטפלים בבעיות בצורה יסודית ולאחר מכן מתחזקים באופן שוטף".

זו הדרך היחידה להשיג תוצאה שלמה

במרכז לטיפולים אסתטיים של הלגה רקנטי מבינים כי הסוד להצלחה הוא לא רק בשילוב בין השיטות אלא גם בדרך הטיפול הנכונה. הטיפול מתחיל מאזור המצח, הגבות וצידי העיניים שם יתבצע שילוב בין הזרקות בוטוקס ובין טיפולים שמטרתם להרים את החלק העליון בפנים. לאחר שנסיים לטפל באזור הזה נעבור אל שאר הפנים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה בהלגה רקנטי ובמסגרתה נבצע הזרקות לשבע נקודות בהתאם לשיטת דה מאיו, שיתרמו להרמת הפנים ומתיחת הלחיים וקו הלסת באופן מיידי, בתוספת של טיפולי מיקרונידלינג, אולטרסאונד, חום וקור, חמצן ועוד. 

השילוב בין הזרקות וטיפולים מתקדמים יוביל להשגת האפקט שאת חולמת עליו, אך כמובן מומלץ שלא לדחות את זה לגיל מאוחר ואז התוצאות לא יהיו מושלמות. 

גם לך נבנה תכנית טיפול אישית

תוצאה מוצלחת מושגת רק לאחר שנבנית תוכנית באופן אישי, לכן מומלץ לבצע טיפולים כאלה אצל מומחים בעלי ניסיון, אשר מצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. המומחים שלנו במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי יבנו איתך תוכנית טיפולים מותאמת לך באופן אישי ומשם נתחיל בטיפולים עד להגשת התוצאה שעליה תמיד חלמת. 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן