הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות 8 נקודות הרמה 2023

הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות 8 נקודות הרמה
הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות 8 נקודות הרמה

הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות 8 נקודות הרמה – השיטה המובילה בעולם שמובילה לתוצאות מוכחות ?

הרמת פנים ללא ניתוח, למה אנחנו צריכות את זה?

מה אנחנו בסך הכל מנסות להשיג? מראה פנים מתוח ורענן שילווה אותנו לאורך שנים, אבל כפי שכבר כל אחת מאיתנו למדה לטבע יש חוקים משלו. בעשור הרביעי של כל אחת מאיתנו, לאחר גיל 30 אנו מתחילות לראות שהפנים שלנו לא מתוחות או בעלות מראה צעיר כפי שהיו בעבר, זאת בשל העובדה שמאגרי האלסטין והקולגן מצטמצמים ועור הפנים שלנו הופך להיות פחות גמיש ובהחלט דק יותר. תופעות אלה מובילות למעשה לצניחה של עור הפנים ולהופעתם של עודפי עור במיקומים שונים בפנים לצד הופעה של קמטים.

הרמת פנים או מתיחת הפנים, מה שאת צריכה לדעת

במשך שנים רבות היה ברור שכדי להשיג מראה של פנים מתוחות ובעלות מראה צעיר עלינו לבחור באופציה של מתיחת או הרמת פנים באמצעות ניתוח, הליך כירורגי שבו למעשה מתבצעת מתיחת של העור והסרה של עור עודף. כמובן שנשים וגברים נמנעו מביצוע של הליך זה בשל העובדה שהוא טומן בחובו לא מעט סיכונים הנובעים מהרדמה, פגיעה בעצבי הפנים ואף תוצאה ניתוחית של מראה לא טבעי לאחר הניתוח (ועדיין לא דיברנו על צלקות שמלוות אותנו לאורך שנים). מסתבר שאם בעבר ניתוח באמת היה הדרך היחידה כיום ישנן שיטות חדשות שמאפשרות לנשים וגברים מסביב לעולם, וכמובן גם כאן בישראל להגשים את החלום וליהנות ממראה פנים מתוח ונחשק גם לאחר שהם עברו את העשור הרביעי בחייהם.

מתיחת פנים בשיטה המדעית שמגיעה מברזיל

שנים של התמחות לצד ניסיון רב בטיפול בנשים מרחבי כל העולם הובילו את ד"ר דה מאיו מברזיל לפתח את השיטה המדעית, או כפי שהוא נוהג לתאר אותה במילה ה"קוד". במסגרת השיטה מבוצע מיפוי של הפנים והזרקה מדויקת לשמונה נקודות וזוויות הזרקה שבאמצעותן אנו יכולים להגיע לתוצאות הטובות ביותר. במסגרת טיפול חדשני שנמשך לא יותר מחצי שעה, מוזרק חומר מילוי שהינו המילה האחרונה בתחום האסתטיקה בעולם אל 8 נקודות שונות בפנים, בזווית מתאימה וכן בכמות מדויקת שמוכתבת מראש.

8 נקודות הרמה מה מיוחד בשיטה המדויקת להרמת ומתיחת הפנים?

נשים רבות מגיעות לבצע טיפולי אסתטיקה לאחר שהן מאבחנות שינויים בפנים ויודעות מראש מה הן רוצות להשיג, באמצעות השיטה החדשה מסייע ד"ר דה מאיו לנשים להתבונן לא רק בצורה ישירה במראה, אלא לאחר הסטת הראש והטייתו לצדדים כך למעשה המטופלות מבינות מה הן באמת צריכות או כפי שדה מאיו נוהג לומר "הן מזהות את נקודת המבט המקצועית שלי כרופא". הזרקה ממוקדת באמצעות השיטה של 8 נקודות ההרמה מאפשרת לשמר את מבנה הפנים הטבעי ולמרות זאת לבצע מתיחה או הרמה של האיזור הבעייתי, זאת בניגוד לניתוח שמוביל ליצירת מראה פנים מתוח ולא טבעי.

מתיחת פנים באמצעות 8 נקודות הרמה

מה למעשה אנו יכולים לבצע באמצעות הזרקה מדויקת בהתאם לשיטת דה מאיו? "השיטה החדשנית מאפשרת לנו למעשה ליהנות מתוצאות מוכחות" מסבירה הלגה רקנטי מייסדת המרכז לטיפולים אסתטיים " כאשר אנו מיישמים את הקוד שפיתח דה מאיו אנו רואים את ההצלחה בעיקר בהרמת הפנים התחתונות והאמצעיות, בהפקת קווי מתאר צעירים יותר, חידוד אזור קו הלסת, ריענון אזור העיניים והפחתת מראה עייף והכי חשוב עור מתוח וחלק עם פחות קמטים".

8 נקודות הרמה כבסיס למתיחת פנים מוצלחת

אנחנו מניחים שכעת את שואלת את עצמך כיצד מתחילים ולהיכן עלי לגשת כדי לבצע אבחון בהתאם לשיטת 8 נקודות ההרמה? במידה והחלטת לנסות את השיטה החדשה שכובשת את העולם ומצליחה לייצר תוצאות מוכחות כבר לאחר הטיפול הראשון, תוצאות שיזכו אותך בשבחים לאחר כמה ימים, עליך לבחור במקום מקצועי שעובד בהתאם לשיטת דה מאיו. אחד המקומות המובילים בישראל שפועל בהתאם לקוד שפיתח דה מאיו הוא המרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, עם ניסיון של למעלה משלושים שנה. במרכז תזכי לפגישת אבחון עם יועצת מקצועית אשר תסביר לך על השיטה ועל השינוי הצפוי במראה הפנים שלך. את התוצאות את תוכלי לראות כבר לאחר הטיפול הראשון ומטופלות רבות שעברו את הטיפול בהצלחה מדווחות על קבלת פידבקים חיוביים החל משבוע מתום הטיפול ועד לחודשים אחריו. כמובן שמומלץ לבצע שגרת טיפוח ביתית ולשמור על אורח חיים ותזונה בריאה כדי לשמר את התוצאה לאורך זמן, את זה יעזרו לך לעשות בצורה מקצועית במרכז הלגה רקנטי שם דוגלים בשיטה ההוליסטית שמשלבת במקביל לטיפולים גם טיפוח ביתי ותזונה בריאה.

מתיחת פנים ללא ניתוח, כמה טיפים חשובים

כפי שכבר הבנו ניתן להשיג כיום מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות שיטת 8 נקודות ההזרקה שפיתח ד"ר דה מאיו, או כפי שהוא מכונה בעולם האסתטיקה הקוסם מברזיל. אך חשוב להבין שעליך לשנות במעט את קו המחשבה ולהבין שעליך לסמוך על הקוד ולא על מה שאת חושבת שנכון לפנים שלך. דה מאיו ממליץ לנשים להביט במראה ללא איפור, ולצלם את עצמן מזוויות שונות כך שהן יוכלו לאתר את הנקודות שזקוקות לטיפול. "אין ספק שהעולם משתנה, כיום אפשר להשיג את התוצאה הרצויה ללא ניתוח בטיפול שנמשך חצי שעה ושבסיומו תוכלי לחזור לעבודה ללא תופעות לוואי או שטפי דם" מסבירה הלגה רקנטי, " אנחנו עדים לשינויים בשנים האחרונות כאשר פחות ופחות נשים בוחרות בניתוחים ובוחרות בשיטות טיפול חדשניות שמבטיחות תוצאות מוכחות"

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

כל מה שרציתם לדעת על טיפולים במסכת החמצן

מילוי קמטים

למה נוצרים הקמטים ואיך אומרים להם שלום ולא להתראות ! קמטים בפנים נוצרים עקב הידלדלות תאי העור שאחראים על הגמישות והחוזק של העור. ניתן בניתוח

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button