הכרת את הטיפול החדשני לחטטת חורים בפנים, צלקות אקנה, חטטים?

סבורים כי הסרת צלקות בלייזר היא הדרך היחידה להיפטר מצלקות האקנה ש"רודפות" אחריכם? מאמינים כי העלמת כתמי אקנה אפשר לבצע רק באמצעות מכשיר לייזר? חשבו שנית. הטכנולוגיה המתקדמת וההתפתחות המהירה של תחום הטיפולים הקוסמטיים הביאו לכך שכיום, הסרת צלקות בלייזר היא רק אחת מיני שיטות רבות לטפל בצלקת מאקנה. כיצד לבצע העלמת כתמי אקנה בשיטות נוספות? מדוע כדאי לכם לבצע העלמת כתמי אקנה בשיטת הלגה ולא בהכרח הסרת צלקות בלייזר של כתמי אקנה? קראו את המאמר שלפניכם וקבלו תשובה לשאלת מיליון הדולר.

נשים וגברים  רבים סובלים מהתופעה הזו: סימנים, חטטים, שקעים וחורים באזור הפנים, בדיוק במקומות בהם בעבר סבלנו מפצעי בגרות. לא מעט אנשים מכירים את התופעה הזו מקרוב, וזקוקים למענה טיפולי, אשר יסייע להן להתמודד עם הנזק האסתטי שנגרם לפנים שלהם. כעת, אין עוד צורך להשלים עם תופעת ההצטלקויות מאקנה. ישנם טיפולים מתקדמים ויעילים לחלוטין, אשר יכולים לגרום לכל אחת להיפטר מהצלקות במהירות וללא כאבים! נשים וגברים הסובלים מבעיות עור שנגרמו כתוצאה מאקנה פעיל, יכולים ליהנות ממראה עור בריא וחלק, באמצעות שימוש בטיפול מוכח המביא לתוצאות נפלאות.

מדוע למעשה מופיעות צלקות -הצטלקויות מחצ'קונים שהיו בעבר?

הצטלקויות מפצעים עלולות להיגרם כתוצאה מהתעסקות לא מבוקרת בפצעי אקנה פעילים, אשר כוללת ניסיונות להוצאה של הנוזלים הדלקתיים באמצעות הפעלת לחץ על הפצעים המודלקים. כמו כן, הצטלקויות מאקנה עלולות להיגרם גם משימוש בחומרים לא מותאמים לעור, שעלולים לפגום באיזון של בלוטות החלב, ועל ידי כך להביא להתייבשות ולייצור מוגבר של תאים מתים, שבהמשך יכול להביא להיווצרות פגמים בעור. כיום ישנם טיפולים אשר יכולים לסייע לכל אחד להתגבר על הצלקות ועל הסימנים אשר נותרו בעור בעקבות אקנה, בכמה טיפולים פשוטים.

שיטות טיפול בצלקות- הצטלקויות מאקנה?

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לטיפול בהצטלקויות מאקנה, הינה שיטת הטיפול BDR. שיטה זו הינה שיטת טיפול ייחודית שפותחה על ידי מדענים אמריקאים מובילים ואנשי מקצועות רפואה, ונחשבת כיום בין השיטות היעילות בתחום הטיפול בהצטלקויות מאקנה. בשיטה זו, נעשה מילוי חורים באמצעות החדרה של חומרים פעילים לתוך שכבות האפידרמיס והדרמיס של העור. טיפול זה נותן מענה לבעיות הצלקות והחטטים שנוצרו לאחר האקנה באמצעות החדרה של חומצה מזינה וטבעית לחלוטין, שמשקמת את העור ועוזרת למטופל לקבל מראה עור בריא ואחיד. חומצה זו מביאה לסגירה של נקבוביות עור פתוחות ומעודדת תהליך של התחדשות תאי עור מתים, ועל ידי כך מביאה לטשטוש הצלקות.

ליהנות מטיפול על ידי המומחים ברפואת עור ואסתטיקה

המרכז לטיפולים קוסמטיים רפואיים של הלגה רקנטי מציע מגוון נרחב של טיפולים קוסמטיים, החל מטיפול בבעיות פוסט אקנה וטשטוש צלקות, וכלה בהסרת שיער, הצערת העור, מיצוק סביב העיניים ומיצוק צלוליט ועוד. מכון הממוקם  בראשון לציון, כולל צוות מקצועי ומיומן של 25 קוסמטיקאיות ומטפלות, ומנוהל על-ידי הלגה רקנטי, המחזיקה בניסיון של למעלה מעשרים שנות ותק בעיסוק בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. לכל מטופל ומטופלת המגיעים למכון מותאמת תוכנית טיפול אישית, בהתאם לצרכיהם, והם זוכים ליחס אישי ומקצועי מהצוות המכון, אשר מקנה תמיד תחושה ביתית ונעימה. במידה וגם אתם סובלים מהצטלקויות מאקנה, פנו עוד היום למרכז הקוסמטיקה הרפואית של הלגה רקנטי, ותזכו ליהנות משיטות הטיפול המתקדמות, וליחס חם ומקצועי .

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים