הטיפול החדשני לסנטר כפול

טיפול בסנטר כפול הלגה רקנטי

על הטיפול החדשני לסנטר כפול שכובש את ישראל כבר שמעת?

אחת התופעות השכיחות שאותן מנסה תעשיית האסתטיקה לפתור כבר שנים ארוכות היא סנטר כפול, נשים רבות נמנעו מלטפל בבעיה מאחר ובמרבית המקרים היא כרוכה בניתוח כירורגי אותו לא כל אחת ממהרת לעבור. אם גם את סובלת ממראה נפול או כפול של הסנטר והצוואר, תדעי שאת לא לבד ועשרות אלפי ישראלים מגיל 40 ומעלה סובלים גם הם. כעת, טיפול מתקדם וחדשני מציע פתרון לאחר סדרת טיפולים קצרה.

סנטר כפול, התופעה שקיימת בקרב עשרות אלפי ישראלים

את לא לבד, מרבית הישראלים מעל גיל 40 סובלים מתופעת סנטר כפול, במסגרתה עור הצוואר והסנטר המרופף מעניק לפנים מראה מבוגר ונפול. תופעה זו פוגעת כמובן בתחושת הביטחון של נשים רבות ועד היום הפתרון היה ניתוח כירורגי שדרש זמן התאוששות וכן תופעת לוואי של נפיחות בפנים למשל ימים ארוכים לאחר הניתוח. בשנים האחרונות מוצעים בשוק טיפולים שנועדו למצק את עור הצוואר ומצליחים לפתור את הבעיה ללא הצורך בניתוח. מרכז הלגה רקנטי לטיפולים אסתטיים פיתח טיפול ייחודי ללא ניתוח שמצליח לשפר את קו הסנטר ללא צלקות, ניתוח או צורך בהרדמה.

סנטר כפול – הטיפולים שנועדו לסייע לך לפתור את הבעיה

עולם האסתטיקה מציע פתרונות שנועדו כיום לוותר על הצורך בניתוחים כירורגיים. המחקר והטכנולוגיה מאפשרים לנו להציע חידושים שמסייעים לאנשים ברחבי כל העולם להתמודד עם בעיות אסתטיות כאלה ואחרות. "לאורך השנים המטרה שלנו הייתה לסייע לאנשים להראות ולהרגיש יפים יותר, צעירים ויותר וכמובן מאושרים יותר" מסבירה הלגה רקנטי העומדת בראש המרכז הישראלי לטיפולים אסתטיים המוביל בישראל ומפתחת שיטת הלגה רקנטי, " הדרך שלנו להתמודד עם תופעת הסנטר הכפול הייתה בעיקר על ידי הזרקות שהשיגו תוצאות טובות אך לא סיפקו פתרון אולטימטיבי לבעיה". כשלקוחות הגיעו למרכז עם תלונות על האסתטיקה והנראות של החלק התחתון בפנים שלהן, תופעות של לחיי בולדוג, סנטר כפול וצוואר רפוי, הפתרון היה לטפל בחלק העליון של הפנים באמצעות הזרקות אשר סייעו במשיכת הפנים כלפי מעלה, אך לא הובילו לפתרון מלא של הבעיה. שיטת הלגה רקנטי מציעה גישה הוליסטית ושילוב של מגוון טיפולים בכדי לספק תוצאות מוכחות לאורך זמן, לכן הלגה חיפשה וחקרה אחר הפתרון האידיאלי אותו מצעה בדמות טיפול חדשני שעתיד לשנות את התמונה מן הקצה אל הקצה.

מיקרונידלינג, המענה האידיאלי לסנטר כפול

מיקרונידלינג הוא טיפול אסתטי המשלב מחטים זעירות, החודרות לעומק מתחת לשכבת העור האמצעית ובאמצעות שילוב של גלי רדיו, מחוללות התחדשות חסרת תקדים של עור הפנים. "כיום, כאשר לקוחה מגיעה למרכז שלנו עם תלונה על פנים נופלות וסנטר כפול, אנחנו לא ממהרים לבצע הזרקות אלא מציעים במסגרת שיטת הלגה רקנטי מגוון שיטות טיפוליות כדוגמת הזרקה, מיקרונידלינג, RF ושיטות נוספות שמסייעות לנו לכווץ ולמצק את כל אזור הפנים" מסבירה הלגה, "אם בעבר נדרשו לנו 14-18 מזרקים, כיום אנו משיגים אפקט מדהים בשילוב של 4-8 מזרקים בשילוב עם המיקרונידלינג והשיטות הנוספות".

השיטה היחידה שמשיגה שינוי עם שמירה על התוצאות לאורך זמן

שיטת הלגה רקנטי היא זו שמצליחה כבר למעלה מ30 שנה לפתח את הפתרונות והשילובים הייחודיים שפשוט משיגים תוצאות מוכחות, אך חשוב מכך באמצעות טיפול הוליסטי מקיף מסייעת לשמור על אותן תוצאות לאורך שנים. "הטיפול בסנטר כפול מסייע לנו להבין את עוצמתה של השיטה אשר משלבת בין מגוון של טיפולים שונים ובכך מייצרת אפקט מוגבר ומועצם שאותו לא תוכלי להשיג באמצעות טיפול בודד" מסבירה הלגה" היתרון שלך הוא שאת זוכה לתוצאות מוכחות כבר לאחר תקופת טיפולים קצרה והצוות המוביל של המרכז שלנו יסייע לך לשמר את התוצאות האלה לאורך שנים ארוכות".

close portrait aged woman before after facial rejuvenation procedure correction chin shape liposuction neck result procedure clinic aesthetic medicine

הטיפול החדשני לסנטר כפול

על הטיפול החדשני לסנטר כפול שכובש את ישראל כבר שמעת? אחת התופעות השכיחות שאותן מנסה תעשיית האסתטיקה לפתור כבר שנים ארוכות היא סנטר כפול, נשים

קרא עוד »
מידע שימושי לקראת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

סנטר כפול – מהו הפתרון?

נשים רבות מגלות כי הן בעלות סטר כפול. המראה הלא מלבב מציק להן, הן חשות מאד לא בנוח ולכן מחפשות פתרונות אסתטיים שיקום הסנטר כדי

קרא עוד »
טיפול החדשני לסנטר כפול

טיפול בסנטר כפול ללא ניתוח

איך להיפטר מסנטר כפול בלי ניתוח? סנטר כפול נוצר מהשמנה, מצורת מבנה הפנים וגם מהידלדלות העור בגיל מבוגר. הסנטר הכפול משפיע על כל מראה הפנים

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן