הזרקות חומצה היאלורונית – איך זה עובד ולמי מתאים?

הזרקת חומצה היאלורונית הלגה רקנטי

הזרקות חומצה היאלורונית

האזורים הראשונים בהם ניכרת ההזדקנות הם העיניים ולאחר מכן הלחיים

קמטי ההבעה הזמניים, קמטי הצחוק שהופיעו רק כאשר צחקנו מתחילים להעמיק ולהישאר קבועים. זאת מפני שהגוף מפסיק לייצר בעצמו חומצה היאלורונית, חומר השומר על גמישות וחיות העור.

הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

טיפולי הזרקת חומצה משמשים כדי למלא את החוסר שנוצר עקב הזדקנות הגוף. זהו אחד מטיפולי אנטי אייגינג המוצלח ביותר והבטוח- שכן הוא נעשה ללא ניתוח כלל. החומר ממלא את השקע ומחליק את הפנים. הזרקת חומצה היאלורונית לעיניים תתבצע מתחת לעיניים ובזוויות העיניים, בכמות מותאמת למילוי השקע שנוצר ולעידון הקמטוטים הקטנטנים, כך שתשוב ההבעה צעירה.

קראו עוד על הזרקה מתחת לעיניים >>

עיבוי שפתיים ועיצוב שפתיים

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים: ככל שאנו מזדקנות השפתיים נהיות דקות יותר. מילוי של חומצה היאלורונית בשפתיים מאפשרת לעבות ולעצב את השפתיים, להרים את זוויות הפה השמוטות, ולמלא קמטוטים סביב השפה ליצירת מראה אחיד.

לא חייבים בוטוקס – הכירו את השיטה הטבעית: עיבוי ועיצוב שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית

הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים

לאחר הופעת קמטים קבועים מסביב לעיניים וזוויות הפה, הלחיים הן הבאות בתור. אצל גברים קמטים בלחיים בולטים יותר מאשר אצל נשים, אולי מפני שאנו חכמות ומקפידות על שגרת טיפוח קבועה עוד טרם החלת ההזדקנות. אך, הגיל משיג את כולם וגם הלחיים מתחילות לשקוע , קפל החיוך מחמיר, הלחיים כבר לא במקומם ותחושת כבוד על הפנים מתחילה להופיע . הזרקת החומצה היאלורונית מרימה את הלחי כך שניתן לטשטש את קפל החיך בצורה משמעותית. חומצה היאלורונית – מסביב לאף ועד לקמטי הצחוק בין האף לשפה אפשרית גם היא, אך צריך להיות מאוד מדוייק וזהיר בהתאם לגודל הקמט.

חומצה היאלורונית כמה זמן מחזיק הטיפול?

טיפול יופי זה מחזיק בין 6-24 חודשים, תלוי בסוג החומר וסמיכותו. אולם, לאחר כמה טיפולים כל מה שצריך אלו טיפולי תחזוקה בלבד עם קרם המכיל חומצה היאלורונית, משום שההזרקות מעודדות את העור לייצר מחדש קולגן. יתרון גדול של ההזרקות הוא שהן מבריאות את העור ומעודדות אותו לחדש את עצמו, כמו בגיל הנעורים.

טיפול זה נחשב לבטוח מאוד ועם אחוזי הצלחה גבוהים, החומר המוזרק הוא חומר הקיים אצלנו בגוף ואף לא סכין אחת מעורבת במהלך הטיפול.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי