האמת של עולם הקוסמטיקה ואנטי אייג'ינג על השולחן!

תפסיקי להאמין לפרסומות – הגיע הזמן לשים את כל האמת של עולם הקוסמטיקה על השולחן!

אודות2

בכל יום מחדש אנו עדים לפרסומות שמציעות לנו טיפולים חדשים שיגשימו את החלום שלנו לשמור על עור צעיר ומתוח, פתרונות קסם שלא תמיד משיגים את התוצאות המבוקשות. אז רגע לפני שאת מתפתה להאמין לפרסומת הבאה החלטנו לשים את כל האמת על השולחן.

אנטי אייג'ינג זו המילה הכי חמה

לטבע חוקים משלו ואין ספק שלאורך השנים העור שלנו מאבד מהחיוניות ומהטבעיות שלו, אורך החיים המערבי בעולם מלא לחץ, מתח, תזונה לקויה ואי מודעות לצורך בשגרת טיפוח כבר מגיל צעיר עושים את שלהם ואנו עדים לתוצאה שניבטת מולנו במראה כבר במהלך שנות העשרים לחיינו. כולם מדברים על אנטי אייג'ינג, המערכה שעולם האסתטיקה הציב בחזית המלחמה כנגד תופעות הזדקנות העור וזו שמובילה לפיתוח של טכנולוגיות, תכשירים ופתרונות שונים שנועדו למשוך את תשומת ליבך ולהוביל אותך להשקיע כספים כדי לשמר את החיוניות והטבעיות של העור.

אז כמה באמת התקדמנו בעולם האנטי אייג'ינג

בעולם האסתטיקה מיקדו את כל תשומת הלב בפיתוח טכנולוגיות חדשות וטיפולים שמעודדים את ייצרו הקולגן והאלסטין, אין ספק שהם מצליחים תוצאות ממוקדות אבל לטווח קצר. ביקשנו מהלגה רקנטי , העומדת במרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים למעלה מ30 שנה, לספק חוות דעת: "בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות בעולם האסתטיקה עם פתרונות יעילים, אבל חשוב לשים את האמת על השולחן ולהפחית את האשליות. אין טיפולים חד פעמיים, אין קסמים וכדאי שנשים יפסיקו להאמין לפרסומות שמבטיחות להן פתרון כבר לאחר טיפולים בודדים." וזו באמת הנקודה הכי חשובה, כל פתרון יעיל ככל שיהיה יכול לספק פתרון נקודתי ולטווח קצר ולא פתרון כולל.

באיזה תכשירים את משתמשת?

לצד הטיפולים והטכנולוגיות החדשות שמגיעות אלינו בשנים האחרונות עוד תחום שנמצא בהתפתחות הוא התכשירים שכל אחת מאיתנו צורכת במסגרת שגרת הטיפוח היומיומית. הבעיה היא שאין פיקוח ממשי ושניתן לרכוש בישראל תכשירים שלא מותאמים באופן אישי ולכן גם לא מצליחים להשיג תוצאה. "מהיום הראשון שבו אני עוסקת בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הבחנתי כי מרבית המוצרים שנמכרים בשוק אינם מצליחים להשיג תוצאות, לכן פניתי לפיתוח של קו מוצרים בשיתוף צוות רופאים וכימאים מובילים מרחבי העולם. המוצרים שפיתחנו ואשר נמכרים משנת 2014 זוכים לחוות דעת חיוביות והכי חשוב לתוצאות מוכחות שנשמרות לאורך זמן כאשר עושים בהן שימוש לצד טיפולים מתאימים" מציינת הלגה רקנטי.

אז למה אני צריכה להאמין?

כמו שכבר ציינו מסתבר שאין פתרונות קסם, כדי להשיג תוצאות בעולם האסתטיקה אנחנו צריכים כנראה לשמור על שגרת טיפוח מגיל צעיר, לבחור בסדרות טיפולים שמותאמים לנו באופן אישי ולא לרוץ ולנסות כל "סיפור קסם" שמוכרים לנו ברשת האינטרנט או ברשתות החברתיות. כבר שנים רבות שאנו עדים לתוצאות במסגרת של טיפולים הוליסטים, חלוצת השיטה ההוליסטית בישראל היא הלגה רקנטי שמסבירה "כשפתחתי את המכון הראשון שלי בשנת 1989, הבנתי כי שילוב של מרכיבים יכול להוביל לפתרון מוכח לאורך זמן. מאז ולאורך למעלה מ30 שנה בחרתי בשיטה ההוליסטית שמתחילה מאבחון אישי וממשיכה לבחירת של סדרת טיפולים המשלבת מספר טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, שילוב של תזונה נכונה וכמובן גם שימוש בתכשירים במסגרת שגרת טיפוח של אישה צריכה לקיים באופן יומיומי בביתה. כיום אנחנו עדים למאות סיפורי הצלחה, לתוצאות מוכחות לאורך זמן ולשינוי השיח בעולם האסתטיקה מפתרונות קסם שלא עובדים לשיטה שמשיגה את התוצאות"

בפעם הבאה שאת מסתכלת על פרסומת תזכרי שאין פתרון קסם

אנחנו מזמן כבר לא מאמינות לפרסומות של אבקות כביסה שמייצרות קסמים בבגדים מלאי כתמים, קשה לעבוד עלינו עם מוצרים חשמליים שונים אז למה אנחנו נופלות כל פעם בקסם של הפרסומות שמבטיחות טיפולים שישמרו עלינו צעירות? אולי זה נובע מהתקווה והרצון להישאר צעירות, מה שבטוח שכדאי שתבינו שכדי להשיג תוצאות צריך לבצע אבחון אישי, לבנות סדרת טיפולים משולבת והכי חשוב לשנות את אורח החיים אחרת כנראה שתישארו מאוכזבות. מסתבר שכבר 30 שנה מנסים עולם האסתטיקה מנסה להסתיר מכן את הסוד של השיטה ההוליסטית, השיטה שמייצרת תוצאות מוכחות לאורך זמן ושאותה אנו ממליצים לכן לנסות כמובן.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

כל מה שרציתם לדעת על טיפולים במסכת החמצן

מילוי קמטים

למה נוצרים הקמטים ואיך אומרים להם שלום ולא להתראות ! קמטים בפנים נוצרים עקב הידלדלות תאי העור שאחראים על הגמישות והחוזק של העור. ניתן בניתוח

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן