איבחון מדעי להתאמת טיפול בקמטים הצערת צוואר ,עיניים, עור נפול-בראשון לציון

במציאות שבה כולנו רוצים להיראות צעירים יותר, רובינו מתקשים להשלים עם העובדה שיש לנו קמטים על הפנים. קמטים נקשרים עם זקנה, נותנים לנו תחושה שאנחנו מתקרבים לישורת האחרונה בחיינו, קמטים מכערים את מראה הפנים והם פשוט נחשבים לא אסתטיים. מה עושים? טיפול בקמטים יכול לשפר את המצב ולהיטיב עמו. טיפול בקמטים הוא שם קוד לסוגים שונים של טיפולים שנועדו לעכב את תהליך ההזדקנות. כמה טיפים על טיפול בקמטים במאמר שלפניכם.

טיפ-טיפול לרפיון העור

את כבר לא מחייכת לעצמך מהמראה? העור שלך נראה רפוי?גילית עוד קמט? אז קודם כל אפשר להירגע – את לא לבד, זה קורה לכולן/ם. אין גם סיבה לרוץ מיד למנתח הפלסטי, בוודאי לא היום כשהטכנולוגיה המתקדמת חדרה גם לעולם היופי. טיפול בגלי אור או גלי רדיו עשוי להיות פתרון אידיאלי למתיחת העור והחלקת הקמטים. מצד אחד גלי האור מחדירים חומרי הזנה לעומק העור, וניתן לחוש בהבדל במיצוק העור כבר אחרי טיפול או שניים. מצד שני, הטיפול בטוח מאוד, ואין לו תופעות לוואי. גם מבחינת עלות הוא משתלם יותר מניתוח או טיפול לייזר. מומלץ מאוד להתייעץ ולהתנסות.

 

למנוע קמטים תוך כדי שינה
טיפ-טיפול למניעת קמטים

עד כמה שזה נשמע מוזר – אפשר לסייע למניעת קמטים אפילו תוך כדי שינה. הסוד הוא בתנוחה הנכונה. כל אחד מאיתנו מתעורר לפעמים עם קמט שחוצה את הלחי. הקמט הערמומי נעלם לכאורה, אך מסתבר שהוא חי ובועטועוד ישוב אלינו. עדיין לא נמצאה סיבה ממשית להופעת קמטי השינה ולכן מניחים שהם נוצרים משכיבה על הלחי. לפיכך, שינוי תנוחה ושכיבה על הגב בשעת השינה יכולים לסייע למאמץ.

 

תה ירוק –אנטי אייג'ינג מהטבע
טיפ-טיפול למראה עור צעיר

בין סגולותיו הבריאותיות של התה הירוק נמנית גם התרומה שלו להצערת העור. התה הירוק כולל חומרים אנטיאוקסידנטיים וחומריםמונעידלקת, שמפחיתים את נזקי השמש ומונעים או מעכבים תהליכים של הזדקנות העור. לפיכך, שתיית כמה כוסות ביום מהירוק הירוק הזה יועילו גם לעורך וגם לבריאותך הכללית. קדימה, שימי מים…

 

תדוגו לכם" קרם הזנה טבעי"
טיפ-טיפול למראה עור צעיר

אחד היסודות החשובים התומכים בעורנו הוא החלבון. התרופפות החלבון ככל שאנו עולים בגיל, מביאה גם לפגיעה בעור הפנים. ההיגיון אומר שיש להזין את העור בחלבון, ואחת הדרכים היא בעזרת תזונה עשירה בחלבון. לפיכך, מומלץ ביותר לצרוך דגים, ובעיקר סלמון שעשיר בחלבון ובאומגה 3 שאף לה יש סגולות של הזנה ועיכוב הזדקנות העור.

 

להתאמת אבחון מדעי ( ללא עלות ) מאנשי מקצוע השאירו פרטים

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי