הלגה רקנטי ילידת 1965 נולדה בתל אביב. ילדה שניה מבין 4 ילדים . כבר כילדה היתה מאוד אמיצה ונועזת  , ותמיד חיפשה לעזור לאנשים. המוטו שהנחה אותה – ללכת עם הלב שלה .  

1985

מסיימת צבא ומתחילה לימודים לתואר ראשון בפילוסופיה ומחשבה יהודית . כבר אז הבינה  שאם תאמין בעצמה היא לא תתאמץ לשכנע אחרים.  

1989

מסיימת תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב .האהבה לעולם האסתטיקה הביאה אותה ללימודי קוסמטיקה ולהקמת חדר טיפולים שפעל מתוך חדר קטן בביתה. 

1991 

יולדת את ביתה הבכורה, ומבינה שאין בידיה מספיק כלים  להעניק למטופלים פתרונות טובים יותר.  היא פונה ללימודי כימיה ורפואה קוסמטית באוניברסיטת תל אביב. שם למדה להכיר את בעיות העור השונות, את התהליכים הביולוגיים הגורמים להן, את ההרכבים הכימיים של תכשירי היופי, המכשירים השונים ואת יכולת השפעתם על העור. 

1992 

הלגה רקנטי מבינה את כוחם של הטיפולים המשולבים. היכולת ליצור שינוי אמיתי בגופם ובחייהם של מטופלים היוותה את נקודת המפנה בקריירה שלה. זה היה הרגע בו התחייבה להקדיש את עבודתה למציאת דרכים מתקדמות ויעילות לקידום השינוי הזה. 

מצוידת בתובנות ובכלים החדשים, המשיכה הלגה לטפל ולחקור את מגוון האפשרויות העומדות לרשותה. ככל שהעמיקה להתבונן בתהליך הטיפול, חשה בחסרונו של מידע הוליסטי, העוסק בקשר שבין הגוף לנפש. 

1993

פנתה ללימודי שיאצו ורפואה סינית במכללת מדיסין לרפואה משלימה.

1995 

הוסמכה כמטפלת שיאצו. בעקבות החשיפה לרפואה ולפילוסופיה הסינית, הבינה הלגה כי לא ניתן לטפל בעור ללא התייחסות כוללת לגוף, וכן, שכל האמצעים לשליטה בגופנו ולאיזון וריפוי שלו, מצויים בידינו.

1995

החלה התמחות בתחום הקוסמטיקה הפארא–רפואית. במסגרת זו, השתתפה בלימוד תרופות ובהשפעתן על העור, בהנחייתה של ד"ר רחל פורמן. 

במקביל, התחילה לחקור את תחום הרפואה הפלסטית, שהחל לצבור תאוצה, מתוך רצון לשלב אותו במכלול הפתרונות שהציעה ללקוחותיה.

 1996 

ילדה את בנה השני ובמקביל סיימה את לימודי הקוסמטיקה הפארא–רפואית והוסמכה כ–P.M.E לאחר שהשלימה בהצלחה לימודי פילינגים בינוניים ועמוקים, בהנחייתו של הפלסטיקאי ד״ר לבנברג .

 במהלך השנים הבאות, הרחיבה את שיתוף הפעולה עם תזונאים, רופאים סינים ופלסטיקאים.

הידע הרב שצברה, עד לאותה נקודה והתובנות שנולדו בעקבותיו, הובילו אותה להחלטה להתמקד אך ורק בקוסמטיקה מתקנת.

1996 

העבירה את פעילותה למרכז טיפולים מתקדם יותר והחלה להכשיר מטפלות נוספות לטיפולים פארא–רפואיים. 

באותן השנים, התחילה הלגה לגבש את מה שייהפך, בסופו של דבר, לשיטת Helga.

2000

חיפשה מימד נוסף לעבודה על הנפש וכך החלה את דרכה כסיינטולוגית. כסיינטולוגית רכשה כלי ניהול ,שהפכו את סביבת עבודתה לנעימה יותר , נתנה לה כלים לעזור יותר ללקוחותיה וצוות העובדים שמלווה אותה שנים רבות  

 2001

החלה לתעד את שיטת הלגה רקנטי – טיפולים אסתטיים  אשר פועל ברוח השיטה. כל תהליכי הטיפול תועדו , כל המכשיריםוהחומרים בהם נעשה שימוש במכון נבדקו ותועלו לעקרונות שיטת HELGA  REKANATI במטרה אחת : לשדרג ולהשפיע על נפשם ונראות של נשים וגברים בכל רחבי העולם .

 בבסיס השיטה, ניצבת ההבנה שחזות יפה היא המלצה שקטה . יופי הוא ערובה לקשר בין הנפש לטבע . הסוד לעור בריא נפש בריאה ומראה צעיר טמון בשילוב של מספר גורמים – תזונה מאוזנת, טיפולים מקצועיים,טיפול בייתי רציף פעילות גופנית והקפדה על כמות נאותה של שעות שינה. 

2004

הציבה סטנדרט חדש בחדרי טיפולים . הלגה רקנטי זיהתה בעיה בתחום האסתטיקה : העדר שיטות טיפול עיקביות ולכן כתבה עשרות מאמרים ופרוטוקולים טיפוליים. כל צוות המטפלות החל לעבוד בשיטה אחידה . 

2005

ילדה את בנה השלישי  והשיקה 8 כרכים מקצועיים להדרכה – בהם כתבה את כל הידע והנסיון במטרה להכשיר את כח האדם לרמת מקצוענות שלא היתה כדוגמתה בתחום האסתטיקה.

2007

הלגה משנה את פני הקוסמטיקה בארץ  מטרתה לשנות את תחום האסתטיקה בארץ ובעולם . היא מקימה  את האקדמיה לניהול ושווק.

במסגרת האקדמיה – במשך 7 השנים הבאות , ניהלה צוות גדול  במרכז הטיפולים האסתטיים ובמקביל נתנה ייעוץ וליווי מקצועי לקוסמטיקאיות , הרצתה  

בפני קהלים מקצועיים והקהל הרחב. תחת הרצאותיה המרתקות עברו כ1000 תלמידות שרובן המכריע התקדמו  ממכון בייתי למרכז טיפולים .  

2014

מפתחת  לראשונה את ליין המוצרים לשימוש בייתי. 5 סדרות של מוצרים מדוייקים לתיקון פגמי עור.

2015

מוציאה  את ליין הויטמינים ותוספי התזונה לתמיכה בבעיות העור השונות.

2019 

מוציאה לאור את סיפרה ״ליופי חוקים משלו״ בו היא חולקת את הידע הרב שלה עם קהל הקוראות ומספרת את כל האמת מאחורי תעשיית האסתטיקה. הספר הפך למדריך לכל אישה המחפשת את הטיפול והפתרון האסתטי עבורה.

2021

הלגה משיקה את ליין המוצרים לכלל הצרכנים ברחבי העולם

שלושה עשורים אחרי שיצאה למסע שהוביל ליצירת השיטה, הלגה ממשיכה ללמוד, לחקור, ולהתפתח ללא הפסקה. 

2022

הלגה ממשיכה לעזור לתחום האסתטיקה ופותחת זיכיונות בארץ

ההבטחה שהבטיחה לעצמה בתחילת הדרך מדרבנת אותה להמשיך ולקדם את תחום הטיפולים האסתטיים לשלב הבא.

Assaf Pinchuk photographer  e

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן