אודות הלגה

WhatsApp Image 2020 01 19 at 15.46.55הלגה החלה את דרכה המקצועית כקוסמטיקאית בשנת 1989, ובאותה השנה הקימה את מכון הטיפולים הראשון שפעל מתוך חדר קטן בבית בה התגוררה. האהבה לתחום, הסקרנות המקצועית והרצון להעניק למטופלים פתרונות טובים יותר, הובילו אותה להירשם לקורס כימיה ורפואה קוסמטית באוניברסיטת תל אביב, בשנת 1991. במסגרת הקורס, למדה להכיר את בעיות העור השונות, את התהליכים הביולוגיים הגורמים להן, את ההרכבים הכימיים של תכשירי היופי, את סוגי המכשור הטיפולי המקצועי ואת אופני השפעתם על העור.

ההכרה בכוחו של הטיפול הקוסמטי ליצור שינוי אמיתי בגופם ובחייהם של מטופלים היוותה את נקודת המפנה בקריירה שלה. זה היה הרגע בו התחייבה להקדיש את עבודתה למציאת דרכים מתקדמות ויעילות יותר לקידום השינוי הזה.
מצוידת בתובנות ובכלים החדשים, המשיכה הלגה לטפל ולחקור את מגוון האפשרויות העומדות לרשותה. ככל שהעמיקה להתבונן בתהליך הטיפול, חשה בחסרונו של מידע הוליסטי, העוסק בקשר שבין הגוף לנפש. לכן, בשנת 1993, פנתה ללימודי שיאצו ורפואה סינית במכללת מדיסין לרפואה משלימה. בשנת 1995, הוסמכה כמטפלת שיאצו. בעקבות החשיפה לרפואה ולפילוסופיה הסינית, הבינה הלגה כי לא ניתן לטפל בעור ללא התייחסות כוללת לגוף, וכן, שכל האמצעים לשליטה בגופנו ולאיזון וריפוי שלו, מצויים בידינו.

באותה שנה, התחילה להתמחות גם בתחום הקוסמטיקה הפארא-רפואית. במסגרת זו, השתתפה בקורס שעסק בתרופות ובהשפעתן על העור, בהנחייתה של ד”ר רחל פורמן. במקביל, התחילה לחקור את תחום הרפואה הפלסטית, שהחל לצבור תאוצה, מתוך רצון לשלב אותו במכלול הפתרונות שהציעה ללקוחותיה. בשנת 1996, סיימה הלגה את לימודי הקוסמטיקה הפארא-רפואית והוסמכה כ-P.M.E (קוסמטיקאית שעובדת לצד רופא), לאחר שהשלימה בהצלחה קורס פילינג עמוק, בהנחייתו של ד”ר אלכס לבנברג (מומחה לרפואה פלסטית). במהלך השנים הבאות, הרחיבה את שיתוף הפעולה עם תזונאים, רופאים סינים ופלסטיקאים.

הידע הרב שצברה, עד לאותה נקודה והתובנות שנולדו בעקבותיו, הובילו אותה להחלטה להתמקד אך ורק בקוסמטיקה מתקנת. בשנת 1996, העבירה את פעילותה למכון גדול ומתקדם יותר והתחילה להכשיר מטפלות נוספות לטיפול בקוסמטיקה פארא-רפואית. במקביל, התחילה לספק ייעוץ וליווי מקצועי לקוסמטיקאיות נוספות ולהרצות בפני קהלים מקצועיים ובפני הקהל הרחב, אודות תחומי התמחותה.

באותן השנים, התחילה הלגה לגבש את מה שייהפך, בסופו של דבר, לשיטת Helga. בשנת 2001, הקימה את המכון הנוכחי, אשר פועל ברוח השיטה. כל תהליכי הטיפול, המכשור והחומרים בהם נעשה שימוש במכון נגזרים מעקרונות שיטת Helga ומשרתים את מטרת העל שלה – להעניק לכל מטופל את הפתרון הטוב ביותר לבעיותיו, כדי לשפר את איכות חייו הפיזית והנפשית. בבסיס השיטה, ניצבת ההבנה שהסוד לשמירה על עור בריא ומראה צעיר טמון בשילוב של מספר גורמים – טיפוח מקצועי רציף, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית והקפדה על כמות נאותה של שעות שינה, בשילוב מושכל של רפואה פלסטית.
היום, קרוב לשלושה עשורים אחרי שיצאה למסע שהוביל ליצירת השיטה, הלגה ממשיכה ללמוד ולחקור, ללא הפסקה. ההבטחה שהבטיחה לעצמה בתחילת הדרך מדרבנת אותה להמשיך ולקדם את תחום האסתטיקה הרפואית לשלב הבא.

בימים אלו משיקה הלגה רקנטי את ‘ליופי חוקים משלו’ – הספר המקיף ביותר שנכתב בישראל בתחומי הקוסמטיקה ומדע טיפוח העור, המבוסס על 25 שנות מחקר ופיתוח, בהסתמך על עקרונותיה הטיפוליים הייחודיים של Helga   – שיטת טיפול פורצת דרך המחוללת מהפיכה תפיסתית בתחום. השיטה החדשה מתבססת על מעטפת הוליסטית של מוצרים וטיפולים המספקים פתרון כולל – רפואי, אסתטי, תזונתי ונפשי, בשילוב בין עבודה חיצונית לפנימית, ובין הרפואה המערבית לרפואה הסינית.

Assaf Pinchuk photographer  e
דרגו אותנו

מבצעים חמים

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?