?את לא מרוצה ממה שאת רואה במראה

?"עיניים עייפות, נופלות ועם "שקיות

!מהיום, אפשר ליהנות ממראה עיניים צעיר

 


 

טיפול

העיינים מדברות בעד עצמן

שיטת Helga מציעה שלוש טכניקות טיפול מתקדמות, המייצרות אפקט משולש – טיפול בעור, שיקום השריר והשלמת נפח העור, אשר מידלדל עם השנים. הטיפול משלב יותר מטכניקה אחת, בהתאם לאופיה של כל בעיה, כדי ליצור שינוי אמיתי.

 


 

שינוי

להעניק‭ ‬לעור‭ ‬מראה‭ ‬בריא‭ ‬ורענן

כדי‭ ‬לעודד‭ ‬את‭ ‬תהליכי‭ ‬התחדשות‭ ‬ובניית‭ ‬העור ‬נתאים‭ ‬לך‭ ‬סדרת‭ ‬תכשירים‭ ‬אישית‭, ‬לשימוש‭ ‬יומיומי. ‬השילוב‭ ‬הייחודי‭ ‬של‭ ‬סרומים‭ ‬יעודיים‭ ‬וקרמים‭ ‬פעילים‭ ‬תומך‭ ‬במיצוק‭ ‬העור‭ ‬העדין‭ ,‬בטשטוש‭ ‬העיגולים‭ ‬והשקיות‭ ‬ובמתיחת‭ ‬העור‭.‬

 


 

שימור

לשמור‭ ‬על‭ ‬מראה‭ ‬עור‭ ‬צעיר‭ ‬

אזור העיניים מושפע מאוד מבעיות בתהליך הניקוז של הגוף. כדי למנוע היווצרות בעיות כאלה, העלולות לפגוע בעור העיניים, ניצור עבורך תפריט אישי, הפועל לניקוי הגוף. לצד תכנית תזונה, כולל התפריט התאמת תוספי מזון והמלצות לפעילות פיזית ממוקדת.
2

סוגי טיפול

 

טיפול במחטים – מתיחת העור סביב העיניים, כבר אחרי מפגש אחד. טכניקת טיפול המשנה את העור מבפנים, באמצעות החדרת זהב, תמציות קוויאר, תאי גזע וחומר טבעי המדמה את פעילות ההורמונים בגוף (מבוסס על פולי סויה). התוצאה הינה מיצוק העור והעשרתו בלחות, עידוד התחדשות התאים וטשטוש הקמטים.

אימון שרירי העיניים – חדר הכושר האישי שלך. טיפול באמצעות אלקטרודה ייחודית, הממריצה את פעילותך מחזור הדם, מחזקת את שרירי העיניים ומנקזת את הרעלים הגורמים להיווצרות העיגולים השחורים סביב העיניים.

הזרקות טיפול 100% טבעי למילוי נפחים – טיפול המשיב לגוף את החומצה ההאלורונית שאבדה לו וגרמה למראה עור שקוע ועייף. הזרקת החומצה משלימה את שכבת העור התחתונה, אשר נעלמה עם השנים ומטשטשת את הנימים, הכתמים, ה“שקיות“ החומות ועוד. תוצאות הטיפול נשמרות למשל מספר שנים.
ליהנות ממראה עיניים צעיר

רוצה ליהנות גם את ממראה עיניים צעיר?

התקשרי עוד היום 03-9645111, כי מגיע לך!

 ,