קפיצת מדרגה בטיפול בבעיות העור

קפיצת מדרגה בטיפול בבעיות העור

פילינג הגוף המשקם –Scrub Soap Daily וקרם הגוף המחדש – Daily Rejuvenation Body Lotion שפותחו על ידי הלגה רקנטי כחלק משיטת Helga, מטפלים בצלוליט, פצעים וכתמי גוף, עור יבש בגב, קמטים במחשוף, פצעים בישבן ובירכיים וסימני עקיצות, באמצעות הסרת תאי עור בלתי פעילים, והוספת רכיבים אנטי אוקסידנטים

בימים אלו משיקה Helga (הלגה רקנטי) סדרה מקיפה של סרומים, קרמים, פורמולות ותוספי תזונה בעלי הרכב חומרים פעילים ייחודי המפותח ומיוצר על ידה, כתולדה של ידע ומחקר עצמאי ומקיף המבוסס על 25 שנות ניסיון.

פילינג גוף משקם – Scrub Soap Daily
סבון בעל נוסחה ייחודית ,אשר בשילוב עם קרם הגוף המחדש, מעניק פתרון לכל הבעיות בעור הגוף. הגרגרים העדינים בסבון מסירים תאי עור עודפים ומעודדים התחדשות. הסבון הינו אחד המרכיבים בתהליך הטיפולי של שיטת Helga.
הוראת שימוש: להשתמש בתמרוק מדי ערב ,כאשר העור יבש. יש לעסות את העור בעזרת התמרוק מספר שניות, לטפטף חמש טיפות מים ולהמשיך בעיסוי, במשך מספר שניות נוספות. לאחר מכן, יש לשטוף את הגוף במקלחת.
מחיר מומלץ  לצרכן כולל מע"מ –  500 ₪
200 מ"ל

 

קרם גוף מחדש – Daily Rejuvenation Body Lotion
הקרם פועל להתחדשות העור ולקבלת גוון אחיד. באמצעות הסרת  תאים בלתי פעילים, הרכיבים האנטי אוקסידנטים בקרם מסייעים בטיפול בכל סוגי בעיות העור. הקרם הינו אחד המרכיבים בתהליך הטיפולי של שיטת Helga.
הוראות שימוש: לעסות את האזור הרצוי מדי ערב, אחרי המקלחת, באמצעות כחצי כפית של התמרוק, עד לספיגה מלאה.
מחיר מומלץ  לצרכן כולל מע"מ – 500 ₪

 

פורסם ב telavivi.net

No Comments

Post A Comment