אז מה עושים כאשר הפעילות הגופנית אינה מעלימה את תאי השומן?

אז מה עושים כאשר הפעילות הגופנית אינה מעלימה את תאי השומן?

כולנו יודעים שבשביל לרדת במשקל חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ולעסוק בפעילות גופנית. הקפדה על שני דברים אלו בוודאי תביא לתוצאות הרצויות של ירידה במשקל. אך האמת שירידה במשקל אינה מעלימה את תאי השומן אלא פשוט מכווצת אותם. גם כאשר יש לנו דיאטה מוצלחת ואנו יורדים במשקל, עדיין ישנם תאי שומן המצטברים במקומות שונים בגוף הצורה עקשנית , כמו למשל רגליים שמנות או או עודף שומן בבטן. אז מה עושים כנגד אותם תאי שומן שמסרבים להיעלם?

 

העלמת עודף שומן בבטן ובמקומות אחרים

 

אם גם לאחר הדיאטה אתם סובלים מעודף שומן בבטן או רגליים שמנות אז ישנו צורך להוציא את תאי השומן הללו בכוח; ניתן לעשות זאת בטיפול נקודתי.  הרבה שמענו על שאיבת שומן לטיפול במקרים שכאלו; אחת שאיבת שומן יכולה לפתור את הבעיה אבל אל תחשבו שזה הפתרון היחידי לטיפול בעודף שומן בבטן. ישנן שיטות אחרות להסרת תאי השומן, כמו למשל המסת שומן באמצעות קור; למעשה מכיוון ששאיבת שומן היא הליך פולשני הדורש חומרי טשטוש והרדמה ובעל תופעות לוואי, ישנה עדיפות לשיטות אחרות של הסרת תאי השומן.

 

המסת שומן בקור – האלטרנטיבה לשאיבת שומן

 

יותר ויתר אנשים מחליפים את שאיבת השומן בהמסת שומן, תהליך טבעי ובטוח יותר המשיג תוצאות טובות ומהירות ללא תופעות הלוואי המאפיינות טיפולי שאיבת שומן. טיפולי המסת שומן בקור מתבססים על מכת קור קטלנית עבור תאי השומן וחסרת השפעה על תאי הגוף האחרים. מכת הקור גורמת להריסתם של תאי השומן והגוף הוא זה שמפנה אותם בתהליכי המטבוליזם הטבעי שלו תוך מספר שבועות.

 

אם עשית דיאטה וירדת במשקל ועדיין סובלת מרגליים שמנות, עודף שומן בבטן או במקומות אחרים; אין צורך לסבול ולהתייאש. תאי השומן רק מתכווצים בעזרת הדיאטה אבל נשארים במקומם. השיטה היחידה היא להתערב ולגרום להם להסתלק. אין צורך בשאיבת שומן המערבת חתכים ודורשת חומרי הרדמה, הפתרון הוא בהקפאת שומן. זכרי, הקפאת שומן מתבצעת ללא הרדמה וללא חתכים בגוף; ניתן לחזור לשגרה במהירות ואין צורך ללבוש חליפות לחץ.

 

No Comments

Post A Comment