השיטות המקובלות להסרת שיער במפשעה

השיטות המקובלות להסרת שיער במפשעה

 הסרת שיער במפשעה

הצלוליט הוא הצטברות של תאי שומן ברקמות אשר מתחת לעור, דבר המשנה את מראה העור. במקום עור חלק מתקבל מראה עור מלא גבשושיות. אמנם זוהי אינה בעיה רפואית של ממש אך הצלוליט נחשב לבעיה אסטתית ונשים רבות מחפשות אחר שיטות להעלמתו או מניעתו. מכיוון שמדובר בתאי שומן, ישנם כאלו החושבים שירידה במשקל תסייע למנוע או להעלים צלוליט אך האמת שזה לא עובד כך; צלוליט יכול להופיע גם אצל נשים רזות.

 

חיטוב גוף בכלל או חיטוב רגליים בפרט הוא משאת נפשה של כל אישה, שהעור שלה כבר אינו חלק כפי שהיה, ושהחלו להצטבר מתחתיו שומנים שיוצרים לו מראה פחות אסתטי ופחות צעיר, הנראה, יש הטוענים, כקליפת תפוז. חיטוב גוףחיטוב רגליים וחיטוב אזורים נוספים הוא טיפול שניתן לבצע כיום במכון הלגה, והוא ישים קץ, אחת ולתמיד, לשומנים הלא רצויים. אז מה עוד עלייך לדעת? כל המידע על  אודות הטיפול לפנייך.

להיפטר מצלוליט תוך 90 יום

 

שיטת Helga מציעה את הפתרון המתקדם בישראל לטיפול בצלוליט

אפקט "קליפת תפוז" על העור? בטן וירכיים מדולדלות? כלי דם בולטים?

הטיפול בשיטת Helga מאפשר לך למצק ולהצעיר את העור תוך שלושה חודשים. השיטה להורדת צלוליט מגופך פועלת בשלושה מישורים, המבטיחים לא רק טיפול יעיל בצלוליט, אלא גם שמירה על התוצאות לאורך זמן.

 

1. טיפול ליהנות מעור חלק ומוצק ללא הצלוליט

התהליך נפתח באבחון מקיף ובבניית תכנית טיפול מדויקת. התכנית משלבת שניים מהמכשירים המתקדמים בעולם לטיפול בצלוליט ואת שיטת החבישות הבלעדית ל-Helga. הפעולה המשולבת ממיסה את הצלוליט ו"מלחימה" את רקמת העור שנהרסה – ואת נהנית מתוצאות מיידיות.

2. שימור להחזיר לעור את הברק

במקביל לתהליך הטיפול במכון, מותאמת לך סדרת תכשירים אישית לשימוש בבית. השילוב הייחודי של התכשירים מעניק לעור את השומן והויטמינים הנחוצים לצורך עידוד התחדשות, ומעניקים לו מראה בריא, מבריק וצעיר תוך זמן קצר.

3. שינוי לחיות בלי צלוליט

כחלק מתהליך הטיפול, נבנות עבורך תכניות תזונה ותנועה ומותאמים לך תוספי מזון. לשלושת הגורמים האלה השפעה מכרעת על המלחמה בצלוליט. השילוב שלהם מגן על "הלחמת" העור לאורך שנים רבות ומונע היווצרות צלוליט מחודשת.

 

הסרת שיער במפשעה, הסרת שיער מפשעות

No Comments

Post A Comment