טיפול קוסמטי ניקוי פנים – ניקוי שחורים / הוצאת שחורים

19 נובמבר טיפול קוסמטי ניקוי פנים – ניקוי שחורים / הוצאת שחורים

כולנו מכירות את הרגע הזה שבו אנו מקרבות מראה לפנים, ואז בוחנות בדקדקנות את מראה העור, סתם כדי לראות מה נשמע שם… מקרוב…
למרבה הצער, וזה קורה כמעט לכולנו,

ניקוי פנים – שחורים:

לעיתים מתגלים לעינינו ה"שחורים"! — נקודות שחורות קטנות, ראשים שחורים, שמצטברים על עור הפנים (נקראים "קומדונים"). הסיבה העיקרית להיווצרותם היא הפרשה של "סבום", שומן טבעי של העור, שמקורו בבלוטות החלב הנמצאות בחלקו העמוק של העור, והוא מופרש לשכבת העור החיצונית דרך הנקבוביות של זקיקי השיער.
לסבום יש תפקיד חשוב מאוד בהגנה ובריכוך עור הפנים, אך כאשר הוא מופרש במידה מופרזת עור הפנים נראה מבריק, לא אסתטי ושמנוני. לאחר מכן, הסבום שגורם לסתימת הנקבובית מתחמצן כתוצאה מהמגע עם האוויר, וזה למעשה הגורם להשחרת נקבוביות העור. בדיוק כמו תפוח חצוי…
השחורים בפנים מטרידים מכיוון שהם פוגמים במראה הכללי של העור. מה ניתן לעשות?
במכון הקוסמטי הרפואי של הלגה אנו ממליצים על שיטת "הטיפול הכפול" – גם טיפול לניקוי שחוריםביתי יומיומי מונע, וגם טיפול הוצאת שחורים תקופתי, מקצועי ומרענן, במכון קוסמטי.
בפגישה אישית אצלנו במכון נוכל לתת לך שפע של טיפים לטיפול ביתי.

טיפים לטיפול ביתי להוצאת שחורים בפנים:
1) הקפידי על ניקוי פנים יומיומי עם התכשירים המתאימים לסוג עורך. חשוב מאוד לעשות את ההתאמה הנכונה מכיוון שתכשירים מסוימים, כמו למשל סבון פנים לא מתאים, עלולים לגרום לגירוי, להצטברות תאים מתים, לסתימת הנקבוביות ולהיווצרות בלתי רצויה של הראשים השחורים.

2)  פילינג הוא דרך נהדרת להסיר בעדינות תאי עור מתים, ולאזן את הפרשת הסבום. גם את הפילינג יש להתאים בקפידה לעורך, כדי להימנע מטעויות. לפני הטיפול וודאי שעורך אינו רגיש לחומרים אלה.
לעיתים פילינג ביתי אינו פותר את הבעיה, והשיפור שניכר במראה העור הוא זמני בלבד.

הקוסמטיקאיות שלנו עוזרות, מידי יום, לנשים רבות לשמור על עור בריא וקורן, בעזרת תכנית אישית, "תפורה לפי מידה".
תכנית אישית מלאה כוללת טיפול ביתי נכון, יחד עם טיפול מקצועי במכון.

את מוזמנת ליהנות מהניסיון העשיר שלנו – ועכשיו יותר מתמיד, עם בוא האביב, הגיע הזמן לפנק ולחדש את העור. התקשרי עכשיו ל"הלגה – מרכזים קוסמטיים רפואיים", כדי לתאם פגישת ייעוץ!1800-288-266