הסרת צלקות אקנה בגב – הסרת כתמים בלייזר

הסרת צלקות אקנה בגב – הסרת כתמים בלייזר

הסרת צלקות אקנה בגב והסרת כתמים בלייזר שנוצרו כתוצאה מפצעי אקנה, הורדת צלקות אקנה, פצעי אקנה "עיקשים" בגב וכל שאר בעיות שקשורות לבעיות אקנה- כיום, לא צריך לקבל בשלוות נפש את קיומם של פצעים באזורי הגוף השונים. הסרת כתמים בלייזר, הורדת צלקות אקנה, תזונה נכונה ותכשירים מתאימים- באמצעות השיטות הללו ניתן להיפרד לשלום לחלוטין מפצעי אקנה ומהצלקות הנלוות אליהם, שנחרטות על הגוף כמעין מזכרת. כמה דברים שצריך לדעת על הסרת כתמים בלייזר, הורדת צלקות אקנה ודרכים נוספות להעלמת הפצעים במאמר שלהלן.

אקנה גוף

 

האקנה מהווה מטרד וגורם לסבל רב למי שסובל ממנה. הגורמים לאקנה ובגב בפרט הם : בעקבות הזעה מוגברת בגב, זקיקי השיער מזדהמים וגורמים לפצעים אדומים, פצעים פתוחים ולצלקות פוסט אקנה. גם שינויים הורמונאליים עלולים לגרום לבעיית אקנה גב וחוסר איזון בגוף. במקרים של עור שומני, בלוטות החלב מייצרות יותר שומן וכך הנקבוביות נסתמות והפצעים מופיעים. בנוסף, הצטברות של תאים מתים נצמדים לאפידרמיס, שכבת העור העליונה וסותמים את נקבוביות העור. כמו כן, תרופות שלקחנו, תקופות לחץ,סטרס וכדומה. רופאי העור נוטים לטפל בבעיה זו באמצעות רואקוטן בשילוב של אנטיביוטיקה ולכך ישנן השלכות ותופעות לוואי העלולות להיות הרסניות למערכות אחרות בגוף. לכן ישנה חשיבות רבה לטיפול  בתופעת אקנה גב משורש הבעייה ובשילוב של כמה מרכיבים עד להשגת ריפוי מלא !

 

טיפול משולב לפיתרון אקנה גב ישבן חזה

 

כאשר מטופל הסובל מאקנה גב ומגיע לצורך טיפול באקנה או הסרת צלקות אקנה בגב למכון של הלגה רקנטי, הוא מקבל ייעוץ המשלב מספר דרכים לפתרון הבעיה ואשר עובד ומעלים את האקנה עד 90%. טיפול באקנה גב כולל תזונה, ויטמינים, תכשירים וטיפול מותאם במכון  עד להשגת הריפוי.

 

 

כיצד אפשר להימנע מבעיית אקנה גב?

 

הסובלים מאקנה בגב ורוצים למנוע את החמרת האקנה יכולים לקבל טיפול הורמונאלי מרופא עור אך לא תמיד זקוקים לכך. במידה ומופיעות נקודות שחורות או לבנות עם חומר שמנוני סימן שזוהי אקנה קלה ואז יש למנוע את התפשטותה והחמרתה. טיפול מניעתי כולל שינוי בהרגלי התזונה, השלמת התזונה באמצעות תוספי מזון, לבישת בגדים מאווררים מכותנה. במידה ויש הזעת יתר יש להתקלח ולהחליף בגדים לעיתים תכופות. כמו כן, להתקלח מייד לאחר פעילות ספורטיבית ולמנוע סחיבת תיקים על הגב המגבירים את הזיעה. בכל מקרה, אין לגרד, לשפשף או לפוצץ את הפצעים גם בשלב ההתחלתי כי זה עלול להותיר פוסט אקנה, כלומר, צלקות וכתמים לאחר ההירפאות מהאקנה.

 

הצטלקות וכתמים לאחר אקנה בגב

 

כאשר מתעסקים עם פצעי האקנה בתכשירים לא אמינים או מפוצצים אותם יכולים להיווצר חורים וצלקות גם לאחר שמסתיים האקנה. טיפול BDR הנעשה באמצעות החדרת מחט עם חומר אקטיבי עמוק לעור גורמת להתרבות תאי האלסטין והקלוגן ומבריאה את העור המצולק. כמו כן, החומר האקטיבי מחומצה טבעית סוגר נקבוביות עור פתוחות ומחדש תאי עור מתים. ולאזורים כמו הגב הישבן והחזה נהוג לעשות טיפול פילינג מיוחד הנעשה בידי מטפלות מנוסות ומקצועיות בכמון הלגה.

 

 

No Comments

Post A Comment