הסרת פיגמנטציה, הסרת כתמי שמש והסרה של יתר הכתמים הקיימים על העור

הסרת כתמי שמש, הסרת פיגמנטציה ויתר סוגי הטיפולים המבשרים את הקץ לכתמים הם טיפולים פופולאריים מאוד בקרב כל הסובלים מכתמי פיגמנטציה ומבעיות וכתמים על העור. מהו טיפול הסרת כתמי שמש או הסרת פיגמנטציה? מהו התהליך שיש לעבור צעד צעד בדרך אל הקץ לכתמים? 3 צעדים בדרך אל עור חלק ונטול כתמים במאמר שלפנייך.

futura_01_120px

טיפול – להיפטר מהכתמים הקיימים

הבסיס לתהליך הטיפול המתקדם של שיטת Helga בכתמי עור הוא תהליך האבחון המקיף, המבטיח איתור של המקור לבעיה. בשלב הבא, מותאם לכל סוג של כתם שילוב ייחודי של תכשירים בלעדיים, שפותחו על ידי הלגה. המפגש של החומרים הפעילים השונים מאפשר להם לחדור לתוך הכתם ולהתחיל בתהליך הבהרה שלו, כבר אחרי הטיפול הראשון.

futura_02_120px 

שינוי – לאזן את העור

כדי לתמוך בתהליך הטיפול המתקיים במכון, נוצר עבורך הרכב אישי של תכשירי הבהרה  יומיים. הפעולה המשולבת שלהם משחזרת את הפעילות הטבעית של העור, מבהירה אותו ואז מטפלת באופן נקודתי בכל כתם, בהתאם למאפיינים שלו.

futura_03_120px

שימור – למנוע היווצרות כתמי עור  חדשים

השילוב של מתח, גלולות, תרופות וחיים במדינה שטופת שמש, עלולים לגרום להיווצרות כתמים חדשים. כדי למנוע זאת, נבנות עבורך תכניות תנועה ותזונה אישיות, בשילוב תוספי מזון, המחזקים את היכולת הטבעית של הגוף להתגונן מפני השפעת הגורמים הללו על מראה העור.

No Comments

Post A Comment