חומצה היאלורונית

לקוחה יקרה,

שוב אנחנו נפגשות על דפי המגזין שלנו. הפעם הקדשנו אותו לתחום שהולך וצובר תאוצה בעולם האסתטיקה בכלל ובמכון שלנו בפרט: מילוי נפחים בעור הפנים ע"י הזרקת חומצות היאלורוניות. אישית, אני מתפעלת כל פעם מחדש מהתוצאות המדהימות שאני רואה על פניהן של לקוחות רבות שלנו.

חשוב לי שתדעי עד כמה זה פשוט וגאוני. יחד עם זאת, חשוב לי שתביני גם עד כמה חשוב לבצע את הטיפול הזה במכון אסתטיקה מקצועי ע"י ידיים מנוסות. לא אסלח לעצמי אם תבחרי בטיפול שעלול להזיק לך, לכן מצאתי לנכון לספק לך כאן את התמונה המלאה והנכונה.

חשוב לי שתקבלי את הטיפול המוצלח ביותר. מי שצפה בתחקיר על ההזרקות בערוץ 10, נוכח שקיימות בעיות רבות בתחום זה. הדבר אמור בעיקר לגבי שימוש בחומצות היאלורוניות שאינן איכותיות ואשר עלולות להזיק לעור הפנים, ולעוות במקום לתקן. אצלנו זה לא יקרה!

חשוב לי שתבואי בזמן. אל תחכי שעור פנייך ייפול. כדאי להתחיל כמה שנים מוקדם יותר, ולתחזק את פנייך בטיפולים בסיסיים להצערת העור, אחרת ההזרקות לא תהיינה אפקטיביות. בואי לשעת ייעוץ וקבלי מאיתנו את כל המידע.

 חשוב לי שתבואי, כי את חשובה לי.

 

חדשות המכון

הגדלנו את הנפח!!

יש לנו מקום של כבוד במילוי נפחים בעור הפנים. כיום, כשאנו מחוברים למותג המוביל בתחום החומצות ההיאלורוניות, ביכולתנו להציע לך את הטיפול המוצלח ביותר.

את מסתירה שקיות מתחת לעיניים? מרימה את הלחיים מול המראה? מותחת ללא הרף את הגבה השמוטה? אין שום סיבה שתשלימי עם חוסר השלמות. הגיע הזמן למלא את החסר. אצלנו תוכלי לעשות זאת בצורה המקצועית והנעימה ביותר.

חדש על מדפינו – תוסף מזון המכיל חומצה היאלורונית. התוסף יעיל מאוד לגמישות העור, לחידוש רקמות ולתיקון של רפיון רקמות.

ההצלחה שלנו היא פרי שילוב של טיפולי פנים להצערת העור עם הזרקות למילוי נפחים, וכמובן חומרים איכותיים וידיים מקצועיות.

קראי את הכתבה הראשית במגזין, היא תאיר את עינייך בנושא החשוב הזה, ותפתח בפנייך אפשרות חדשה להיראות יפה, צעירה ורעננה מתמיד:

 

שיישאר צעיר לנצח – מחווה לעור פנייך

איך משיגים מראה צעיר? כיום כשאפשר למלא נפחים באזורים שונים בפנים בחומצה היאלורונית, זה ממש פשוט. הניתוחים נותרו מאחור, בעידן אחר. קבלי בברכה את הנוסחה החדשנית המנצחת: טיפולים אסתטיים להגמשת העור + הזרקות למילוי נפחים ורק אצל מומחה אמיתי לאסתטיקה!

 

תחשבי "מילוי נפחים" (ולא הזרקה)

מילוי נפחים באמצעות חומצה היאלורונית נעשית בפעולה פשוטה. החומצה עצמה היא מרכיב טבעי שקיים בעור, ולכן אין חשש שהיא תגרום לנזק. כמו כן, הזרקת החומצה ההיאלורונית איננה פעולה כירורגית-פולשנית, אין צורך להפסיק בשבילה את מהלך החיים השגרתי, והיא אינה כרוכה בזמן החלמה. בקיצור, הפעולה הזאת עושה רק טוב. אם הפנמת את זה, אפשר להתקדם.

הפנימי את הנוסחה: מילוי נפחים +טיפולים אסתטיים

טיפולים אסתטיים להגמשת העור והזרקות למילוי נפחים הם שני דברים שונים, שהולכים נהדר יחד. הבסיס לאסתטיקת הפנים הוא מראה עור צעיר. מראה כזה תוכלי להשיג רק ע"י השילוב האופטימלי של שמירה על נפחים ועל עור גמיש ובריא. לראיה, אישה בת 80 לא תיראה צעירה, גם אם תעבור ניתוח, כל עוד חסרים לה נפחים וכל עוד עורה אינו צעיר. יתרה מזאת, לא די בהזרקות בלבד, כפי שלא די בטיפולי פנים בלבד – צריך את כל המכלול, וחובה שתהיי מטופלת בידיים טובות ובחומרים איכותיים.

חומצת הפלא ממלאת את הנפח

החומצה ההיאלורונית היא חומר טבעי, שקיים ברקמת העור ומהווה בסיס לקולגן והאלסטין שמגמישים ומחדשים את העור. עם הזמן הרקמה נהרסת וכמות החומצה ההיאלורונית פוחתת כתוצאה מגורמים שונים: חשיפה לשמש, עישון, תרופות, תזונה לקויה, זיהם סביבתי, הריונות, תהליכים גנטיים ועוד. כתוצאה מכך העור מתייבש, נוצרים קמטים, ואזורי פנים שונים מאבדים את נפחם. הפתרון נמצא בהזרקת חומצה היאלורונית לאזורים הנדרשים – וכך מתרחש הפלא.

אין שקיות מתחת לעיניים, אין גבה נפולה, אין לחי שמוטה

ניתן להזריק חומצה היאלורונית כמעט לכל חלק בפנים: למלא שקיות מתחת לעיניים שנוצרו מספיגת הרקמה, לעצב גבות נפולות במקום להזריק בוטוקס, לבנות עצמות לחיים, למלא נפחים שנעלמו מהלחיים עקב דיאטה, ולהוסיף נפח גם באיזור הלסת, השפתיים, המצח, הסנטר והרקות.  מכיוון שהזרקה במקום אחד יכולה להשפיע גם על אזורים אחרים, יש לבצע כל הזרקה תוך התייחסות לפנים כמכלול דינמי שלם. רק כך תתקבל תוצאה הרמונית ומוצלחת.

היזהרי מחומרים זולים ובלתי מוכרים

יש כיום למעלה מ-50 חברות שמייצרות חומצות היאלורוניות ברמות איכות שונות. לפיכך, יש לוודא שלחומר שמזריקים לך יש אישור של משרדי הבריאות בישראל ובארץ הייצור. אם הפנים שלך יקרות לך, אל תלכי שולל אחרי מחיר זול, כי מאחוריו עלול להסתתר מוצר גרוע. החיבור שלנו במכון הלגה לחברות בינלאומיות מאפשר לנו להשתמש במותג המוביל בעולם. כמו כן, חשוב שתדעי כי ישנן חומצות שמתאימות לייעודים שונים בהתאם למידת סמיכותן. יש שמיועדות להחלקת קמטים עדינים, אחרות נועדו למילוי נפח גדול, ויש גם כאלה שמשפרות את מרקם העור. ניסיוננו מאפשר לנו לבחור את החומר המתאים לכל מטרה ולכל לקוחה בהתאם לעורה.

מומחים לאסתטיקה הם הכתובת המדויקת

כבר הבנת שיש חשיבות לחומר האיכותי. באותה מידה חשוב שתתני את פנייך רק בידיים של מומחה שמבין בטיפולים להחזרת נפחים, ויודע בדיוק איפה צריך להזריק כדי להשיג את התוצאה הרצויה. אבל גם זה לא מספיק, כי גם גדול המזריקים אינו מבין בהכרח בהצערת העור. לפיכך, לביצוע מושלם נדרש מומחה לאסתטיקה, שמבין לא רק בהזרקות אלא בכל הטיפולים האסתטיים. מומחה כזה יראה את התמונה הכוללת, וידע לשלב בין מילוי הנפחים להצערת העור.

אצלנו תמצאי את השילוב האולטימטיבי – מומחיות באסתטיקה, מומחיות בהזרקה, חומצה היאלורונית איכותית, הבנה מושלמת של העור, ואהבה ליופי- בנפח מלא!

 

התרגשות בקרב לקוחות שעברו את הטיפול החדשני:

 רואים את ההשקעה בעיניים

"אני בסך הכל בת 38 אבל כבר הרבה שנים אני לא זזה מהבית בלי מייק אפ וקונסילר. מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מבעיה אסתטית באזור העיניים. כל החלק מתחת לעיניים היה כהה, היו לי 'שקיות', והעפעף העליון היה רפוי. הנושא הזה מאוד הפריע לי, ובכל פעם שהבטתי במראה הייתי מרגישה לא בנוח עם עצמי. גם הקונסילרים שקניתי כדי לטשטש את הפגמים לא תמיד עזרו לי, ונהגתי להחליף כל פעם לקונסילר חדש בתקווה שיעזור לי.

יום אחד נתקלתי בפרסום של "מכון הלגה" באינטרנט, והחלטתי להגיע אליכם לייעוץ. אחרי הפגישה היה לי ברור שאממש את הטיפול שהצעתם לי למרות מחירו היקר יחסית. אמנם היו לי חששות אבל הצוות נטע בי אמון, זיהיתי את המקצוענות והאמינות, והחלטתי להרים את הכפפה. עברתי סדרת טיפולי הידרדרמי ליפט לעיניים בשילוב של הזרקת חומצה היאלורונית, והתוצאות היו בדיוק מה שחלמתי. לא אגזים אם אומר שמאז הטיפולים חיי השתנו. כל בוקר אני מתעוררת ומסתכלת במראה בשמחה. נפרדתי מהקונסילר ומחוסר הביטחון שחוויתי. ההשקעה הייתה שווה במלוא מובן המילה. אני נהנית ממנה בכל רגע." י.ג. מתל אביב

 

הזריקו לי נעורים

"אני כבר לא ממש צעירה- בת 65, אבל אני נראית ומרגישה צעירה מאוד. זה לא בא מהאוויר, זה בא מההשקעה שלי בעצמי בטיפולים במכון הלגה. כבר שלוש שנים אני מטפלת בפניי במכון בכל הטכניקות החדשניות שיש. לאחרונה, בהמלצת הלגה והצוות, התחלתי גם בטיפולי מילוי נפחים בעזרת חומצה היאלורונית, שהתוצאות שלהם פשוט מצוינות. אני ממש מרגישה כאילו הזריקו לי נוזל של נעורים לתוך העור. הפנים שלי נראות רעננות וחלקות מבלי שעברתי שום ניתוח למתיחה.

אני מבקשת להודות להלגה היקרה ולכל הצוות המקסים על הייעוץ המקצועי, על הסבלנות הרבה, ועל כך שבזכותכם אני מרגישה צעירה ב-15 שנים לפחות. אני ממליצה מכל הלב לכל בנות גילי להגיע ולטפל בעצמן – החיים נראים אחרת כשאת נראית יפה וצעירה. תודה רבה." ויויאן מירושלים

                      sfataiim